Rodinná firma Bauer Hotel Group nabízí výborné ceny i v centru Prahy

Terasa U Prince
07. Říjen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14704

Jistě jste již někdy slyšeli o rodinné firmě Bauer Hotel Group, která dnes provozuje v centru Prahy několik skvělých hotelů a restaurací. Spousta z Vás již určitě dostala i možnost navštívit jeden z podniků této společnosti – jmenovat bychom mohli kupříkladu restaurace U Prince a Terasu U Prince, zmrzlinu Pietro Gelato, restauraci Deer a mnoho dalších.

Rodinná společnost Bauer zvládla přežít i nepříznivý vývoj situace, který tento rok nastal. Oproti jiným firmám rozhodně nikoho nevyhazovali, ale snažili si naopak udržet kvalifikované zaměstnance, kterých není nikdo dost.

Restaurace Deer

Restaurace Deer

„Mnoho ze zaměstnanců pracuje v naší firmě deset i patnáct let, takového člověka nemůžete vyhodit, protože budete mít dva měsíce zavřeno. Navíc až se otevře, kde budete spolehlivé a ověřené zaměstnance zase hledat,“ vysvětluje svou strategii Michaela Bauerová, která má na starosti hotelovou část firmy.

Bratr Michaely, pan Petr Bauer, který má na starosti věhlasné restaurace, se rozhodl, že zkusí vyjednat u města, zda by bylo možné odpustit nájem za zábor zahrádky pro restauraci na tento rok. A to se mu také podařilo, právě díky tomu si mohla společnost dovolit snížit cenu piva na 49 Kč, což je v centru opravdu skvělá nabídka. Mimoto si mohla firma dovolit zlevnit o 20 % vše v restauraci Princ a o 30 % pokrmy v restauraci Deer.

Restaurace Deer

Restaurace Deer

Když ještě chvíli zůstaneme u restaurací, můžeme si třeba zmínit fakt, že v restauraci U Prince se sází především na poctivé a domácí produkty. Můžeme podotknout i fakt, že v restauraci připravují třeba vlastní chléb. Kromě toho nabízí firma i 30 skvěle vyladěných příchutí vlastní domácí zmrzliny Pietro Gelato. A co také může být lepší než vychutnávání výborné zmrzliny s výhledem na Karlův most?

Neváhejte a vydejte se do hotelů či restaurací společnosti Bauer i Vy a sami posuďte, na čem firma opravdu nešetří.

Pietro Gelato

Pietro Gelato

Galerie

Restaurace Deer
Restaurace Deer
Pietro Gelato

Rozhovory

Bauer Hotel Group