ROMAN LIGHTS: KOLEKCE KOŽENÉHO ZBOŽÍ A DOPLŇKŮ PRO SEZÓNU JARO/LÉTO 2024

02. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 25394

Pokud jste ve svém životě strávili alespoň jeden den v Římě, ve vašem srdci se jistě nesmazatelným písmem zapsalo specifické světlo tohoto místa. Světlo, které se mění, transformuje, světlo, díky kterému se rodí krása… Italský dům Bulgari, který žije den po dni v obklopení této krásy, zachycuje světla, barvy a emoce svého rodného Říma a přetavuje je do podoby neustále se vyvíjející barevné palety, vzácných materiálů a promyšlených kreací.

Serpenti - symbol značky Bulgari, který se od roku 1948 neustále proměňuje, vás uchvátí svou novou podobou. Zamilujte si některé z vašich oblíbených modelů kabelek v novém kabátě. Ikonická Serpenti Forever Top Handle s koženým madlem se pyšní novým tvarem a poprvé se objevuje i v menší variantě Serpenti Forever Mini Top Handle. Univerzální model přes rameno Serpenti Forever vás potěší novým stylem, který je nadčasový a nezávislý na módních vlnách.

Nová Serpenti Forever Top Handle si udržuje své charakteristické znaky, jako je elegantní uzávěr v podobě hadí hlavy. Ale zároveň je lehčí a praktičtější díky novým kovovým doplňkům, které jí dodávají exkluzivitu a modernost. Součástí modelu je také nový, celokožený odnímatelný ramenní popruh pro různé způsoby nošení. Kabelka je kompaktní, ale prostorná, vejde se do ní smartphone jakéhokoliv rozměru, všechny potřebné věci a i něco navíc.

Zaujměte okolí trendy kabelkou Serpenti Forever Mini Top Handle, která se hodí k jakémukoliv oblečení. Tato malá kabelka vyniká ikonickým designem, který spojuje kompaktní tvar s nápadným odnímatelným popruhem v podobě řetízku. Kabelku můžete nosit různě - v ruce, přes tělo nebo přes rameno - podle toho, co vyhovuje vašemu aktivnímu životnímu stylu. Nový model vám ukáže proměnlivost světla a pohybu římského slunce skrze různé materiály a úpravy, které jsou inspirovány nádherným a okázalým zářením Věčného města.

Rozmanité barvy, které jsou spojené s některými z nejznámějších římských míst a materiálů, jako je například slavný pestrobarevný mramor kočičích hlav „sanpietrini“, se odrážejí na impozantní a jemně zpracované kvalitní teletině v několika verzích nového modelu. Kabelka Serpenti Top Handle se představuje v barvách teletiny Roman Granite a Ivory Opal ve střední velikosti, a v černé barvě a teletině Flash Diamond v mini velikosti. Každou z kabelek zdobí typický uzávěr v podobě hadí hlavy se sladěnými smaltovými a metalickými články a hypnotickýma černýma onyxovýma očima.

Tradiční materiál dostává moderní nádech u kabelek Serpenti Top Handle Mini a Serpenti Forever East West z žíhané teletiny v tmavě zlaté barvě s metalickým efektem, který připomíná nádherné inkluze surových diamantů.

Bulgari je mistrem v práci s vzácnými kůžemi. V souladu s touto tradicí přichází na scénu kabelka Serpenti Top Handle Mini z metalické pštrosí kůže ve světle zlaté barvě. Tento zářivý model oživí jakýkoliv outfit. Exkluzivní materiál byl pečlivě zpracován uměleckými mistry domu Bulgari, kteří dokázali působivou metalickou úpravou dokonale vyzdvihnout jemný tečkovaný vzor kůže.

Bulgari vytváří skutečná umělecká díla v oblasti doplňků. Ukazuje nám, že jedinečná barva se může při kontaktu se světlem odrážet téměř donekonečna. Kouzelný efekt s názvem Crystal Sparkle, který ožívá díky záplavě vzácných drobných křišťálů s různým tvarem a fasetováním, v nadcházející sezóně rozzáří některé z nejikoničtějších modelů. Ačkoli mají křišťály stejnou barvu, jejich speciální uspořádání a variace výbrusů vytvářejí dojem chromatické dynamiky a hrají poutavou hru světla. Inovativní a složitá technologie úpravy se skládá ze šesti různých kroků a je poměrně časově náročná - pro představu, výroba křišťálového panelu zabere dlouhých pět týdnů. Bulgari je aktuálně jedinou značkou, která tento sofistikovaný proces využívá.

DROBNÉ KOŽENÉ DOPLŇKY

Malé, ale neodolatelné. Mini kabelky Bulgari jsou ztělesněním atraktivity a hravé elegance a moderním doplňkem, který působivě podtrhne váš outfit. Pro sezónu jaro/léto 2024 si Bulgari připravilo kabelku Serpenti Baia Mini, miniaturní verzi modelu uvedeného minulou sezónu, který zaujme svým prodlouženým tvarem a trendy twistem. Mini kabelka uchvátí svými jedinečnými detaily, ať už se jedná o poutavý uzávěr v podobě hadí hlavy nebo na jedné straně odnímatelný řetízek Cobra.

Pozvedne jakýkoliv outfit, ať už jí přidáte k některé z vašich oblíbených kabelek nebo jí připnete jako módní doplněk k pásku. Svěží Serpenti Baia Mini je jemná na dotek a velmi všestranná. Rozjasní sezónu záplavou různých materiálů a barev, jako je například podajná a odolná teletina Linden Peridot a Flash Diamond Metropolitan, zářivá žíhaná teletina v odstínu Deep Gold či teletina Aquamarina Metropolitan zdobená vzácnými křišťály.

TEXTILNÍ DOPLŇKY

Kolekce textilních doplňků Bulgari pro sezónu jaro/léto 2024 pracuje s tématikou, která se objevuje u nových kožených doplňků. Pohrává si s prolínáním barev a světla, které se zrcadlí na dokonale řemeslně zpracovaných jemných materiálech. Novou působivou formu získávají nejoblíbenější stylové ikony Bulgari – ať už je to mocný symbol Serpenti či legendární Monete. Nechybí ani odkaz na kulturní dědictví Říma. Tyto prvky oživují pestré šály, velmi všestranné šátky i štóly - nepostradatelné kousky s nekonečnými stylingovými možnostmi. Kreativní motiv Roman Lights předvádí živoucí světlo zaplavující nejznámější scenérie Věčného města v kontrastních barvách.

Legenda Serpenti přenáší ikonického hada se stylovými řetízky inspirovanými šperkařskou výrobou do podoby grafického designu Sinuous Chain. Hedvábné šály a šátky Augustus jsou jako imaginární antická mince. Zdobí je imperátorův proslulý portrét a nápis "Bvlgari Roma 1884-2024", vzdávající hold 140. výročí italského domu. Nesmíme zapomenout ani na štóly Lettere Maxi, které jsou nadčasovou klasikou představující logo Bulgari v zajímavé podobě a zpracování na vytříbených materiálech, jako je vlna, hedvábí i lurex.

Galerie