Rowenta: Bez práce nejsou koláče. Ale jsou!

29. Květen 2020
Čtenost článku je: 13069 [?]

Snad každá hospodyňka má své duo věrných přátel: vysavač a mop. Tráví s nimi poměrně dost času při pravidelném, nebo lépe řečeno, nezbytném úklidu. S novým robotickým vysavačem z řady Rowenta Explorer Serie 80 se ale můžete vydat za skutečnou zábavou. Nový kompaktní 2v1 parťák vysaje a vytře za Vás, k tomu najednou! Vám nezbývá než si lenošivě dočíst už dávno rozečtenou knížku, nebo využít času ke společným chvílím se svými nejbližšími, třeba v kuchyni při pečení koláčů… namísto úklidu.

Spojení nejnovější technologie a uživatelsky přívětivého ovládání dělá z robotických vysavačů řady Rowenta Explorer Serie 80 progresivní a účinné profesionály v úklidu. Díky mimořádně přesné navigaci a trvalému mapování dokonale uklidí veškerý nepořádek. Vysavače jsou maximálně efektivní s aplikací Rowenta Robots, která je kompatibilní s operačními systémy iOS, Android a má širokou škálu funkcí: úklid, plánování úklidu, údržba robotického vysavače – nikdy tak nezapomenete na pravidelný servis. Kromě aplikace můžete robotické vysavače z řady Rowenta Explorer Serie 80 ovládat i pomocí hlasových asistentů jako je SIRI v iPhonech, Alexa od Amazonu nebo Google Assistant.

Robotické vysavače Rowenta šetří svým vysokým výkonem a účinností čas, s aktivním motorizovaným kartáčem hloubkově vyčistí podlahu a s vylepšeným systémem Aqua Force při vysávání zároveň vytírají. Vybírat můžete ze tří režimů úklidu (Eco, Standard a Boost) pro všechny typy podlah, ať parkety nebo koberce, vysavače se hodí na všechny povrchy. Robota lze nastavit také individuálně – určíte si zóny, kam vysavač smí a nesmí, aktivujete inteligentní bodový úklid a robotický vysavač se o Vámi zvolený prostor postará.

Doporučená cena robotických vysavačů řady Rowenta Explorer Serie 80 je 14 298 Kč / 509 euro.

Máte doma alergika?

Pro rodiny s alergiky, kde je každodenní úklid nezbytností, je vhodný robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 80 ALLERGY KIT (RR7747), který disponuje navíc opravdu výkonným HEPA filtrem s vysokou úrovní separace prachu ze vzduchu.

Máte domácího mazlíčka?

V domácnostech, kde bydlí i domácí mazlíčci, zcela usnadníte nezbytný úklid s robotickým vysavačem Rowenta Explorer Serie 80 ANIMAL KIT (RH7755) s vysoce účinným motorizovaným kartáčem Animal Turbo Brush, kombinujícím vlasy a polyuretan pro dosažení efektivního úklidu s perfektními výsledky. Kartáč byl navržen pro potřeby majitelů chlupatých domácích zvířátek – precizně zachytí línající srst, chlupy a chmoury, které se automaticky namotají na přesně určené místo, aby nebylo nutné kartáč čistit po každém úklidu.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže