Rowenta: Zdravá domácnost

04. Červen 2020
Čtenost článku je: 16232 [?]

Především v současné době trávíme mnohem více času doma s rodinou. Učíme se s dětmi, poté se je snažíme zabavit různými hrami a zároveň udržujeme domov maximálně čistý. Úklid komplikuje nejen prach, ale také noční můra všech alergiků: pylová sezóna! Abychom udrželi optimální podmínky nejen pro koncentraci dětí na učení a alergiky v rádoby sterilním prostředí, vyvinula značka Rowenta dva skutečně účinné pomocníky: O úklid se postará opravdu flexibilní vysavač Rowenta Air Force FLEX 560 AQUA a čistý a zdravý vzduch zajistí nová čistička vzduchu Rowenta Pure Air Genius.

Vyspělá technologie a flexibilita vysavače Air Force FLEX 560 AQUA (RH9490) zaručují maximálně pohodlný úklid. S ohebnou trubicí dosáhnete až 5x dále pod nízký nábytek, než jste byli zvyklí, a s novou AQUA hlavicí, která je součástí balení, můžete při vysávání rovnou i vytírat. Je to snadné: Z hlavice AQUA odejmete pouze nádržku na vodu, naplníte ji a vrátíte s nataženým mopem z mikrovlákna pro vytírání. Intenzitu průtoku vody lze zcela ovládat pedálem na hlavici. Díky inovativnímu high-tech designu hlavice pro snadné dvojité čištění – vpřed i vzad, je úklid snadný a důkladný beze stop. Navíc s výkonem 100 Air Wattů a novým digitálním bezkartáčovým motorem Vám neunikne ani ten nejzapadlejší drobeček nebo kukuřičný lupínek. Lithium-iontová baterie umožňuje bez nutnosti dobití provoz vysávání 35 minut, vysavač je navíc až 2x tišší ve srovnání s předchozí řadou. Air Force FLEX 560 AQUA je vybaven kompletní sadou pro péči o auto a také domácnost se zvířaty včetně miniaturního motorizovaného kartáče pro hluboké čištění nebo kartáče na čistění pohovek a nábytkových tkanin.

Doporučená cena je 14 290 Kč/ 509 euro.

Nejen pro domácnosti s alergiky je vhodná účinná čistička vzduchu značky Rowenta Pure Air Genius (PU3080). Ta díky 3 úrovním efektivní filtrace a filtru Allergy+ dokáže za pouhé 4 minuty vyčistit vzduch od alergenů a drobných částic v celé místnosti. Inteligentní systém senzorů rozpozná stupeň znečistění a automaticky se přizpůsobí. Dokonce zvládne trvale odstranit karcinogenní formaldehyd. Při tichém chodu 31 dB vůbec neruší a k tomu spotřebuje minimum energie. Čistička vzduchu Rowenta Pure Air Genius vyčistí vzduch v místnosti 10 m2 do 4 minut. Díky mobilní aplikaci můžete v reálném čase sledovat kvalitu vzduchu uvnitř i venku, sledovat množství zachyceného znečištění, ovládat čističku na dálku a třeba i naplánovat její zapnutí.

Doporučená cena je 9 899 Kč / 359 euro.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže