RYCHLOVARNÁ KONVICE TEFAL MAJESTUO S NÁDECHEM LUXUSU

23. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 22243

Nový přírůstek od světově uznávané značky Tefal zanechává dojem luxusu ve světě kuchyňských spotřebičů. Rychlovarná konvice Majestuo představuje spojení prvotřídního designu a nejmodernějších technologických trendů. Je vytvořena s cílem uspokojit i ty nejnáročnější požadavky.

Model konvice Majestuo (KI883D10) se pyšní devíti různými teplotními nastaveními v rozmezí od 40 do 100 stupňů Celsia, což ji činí ideální volbou pro přípravu dětských jídel a různých druhů čajů. S objemem 1,5 litru a dvojitou stěnou je konvice vždy bezpečná na dotyk a udržuje teplotu až 30 minut.

Rychlovarná konvice se vyznačuje svým unikátním designem, který je opatřen speciální povrchovou úpravou odolnou proti otiskům prstů, čímž udržuje svůj elegantní vzhled. Vyniká také díky svému velkému dotykovému displeji, který je snadno čitelný a zajišťuje intuitivní ovládání. Pro zjednodušení manipulace při plnění vody je vybavena asistovaným otevíráním víka.

Jednou z klíčových vlastností konvice Tefal je její schopnost vařit různé druhy čajů při optimální teplotě. Má možnost nastavit teplotu pro zelený čaj na 70 stupňů Celsia, pro černý čaj na 80 stupňů Celsia a pro bylinkový čaj na 90 stupňů Celsia. Velkým přínosem je také možnost nastavení nižší teploty, která je ideální pro přípravu dětských pokrmů.

Značka Tefal se dlouhodobě zavázala k redukci odpadu prostřednictvím oprav svých výrobků po dobu více než 15 let, a rychlovarná konvice Majestuo není výjimkou. Je pečlivě navržena s ohledem na snadnou opravitelnost a dostupnost náhradních dílů. Společnost Tefal věnuje polovinu svého skladového prostoru na skladování náhradních dílů pro výrobky, které již nejsou výrobně aktivní, což zaručuje okamžitou dostupnost pro opravy. S rychlovarnou konvicí Tefal Majestuo si můžete vychutnat své oblíbené nápoje s pocitem, že používáte produkt, který je šetrný k životnímu prostředí a je navržen tak, aby vydržel dlouhou dobu.

Doporučená promo cena je 3 999 korun. www.tefal.cz

Galerie

Rozhovory