S PUMOU SE BĚHÁ LÉPE

Redakce
13. Červen 2014
Čtenost článku je: 17189 [?]

Užijte si letošního příznivého počasí, je jako stvořené pro nadšence běhání. Běžecká sezóna je v plném proudu a je zde stále dostatek prostoru k zaběhnutí osobního rekordu. Inu, když ne letos, tak už asi nikdy! Pravdou také je, že krásné počasí ven vytáhne i sváteční běžce.  Pokud jste ještě letos s běháním nezačali, nevadí, můžete klidně začít třeba dnes.

U běhání je skvělé, že toho příliš mnoho nepotřebujete. Vystačíte si jen s kvalitní obuví, třeba s nejnovějšími běžeckými modely od PUMY. Ideální výkonnostní botou je nová běžecká obuv PUMA Faas 300 v3. Odlehčená technologická platforma a minimální hmotnost celé boty přispívají k pocitu lehkosti a rychlosti, ať už na tréninku, nebo při závodu. Mezipodešev z pěny FaasFoam má 8 mm vrstvu HTDpro snazší přenos váhy. Bota je celkově měkčí a pohodlnější než kdykoliv předtím, ale stabilita běžce zůstává stejná. Díky materiálu Air Mesh vám pak bota poskytuje optimální prodyšnost, kterou běžec ocení zejména v letních měsících. 

Dalším skvělým novým modelem PUMY jsou boty Faas 600 S, které přináší jedinečný a nový pocit při nášlapu na patu. Boty obsahují inovativní stabilizační technologii Faas Engineered Stability aplikovanou v mezipodešvi boty. Zesílená pata zvyšuje podporu při pohybu, aniž by byla zvýšena hmotnost boty. Mezipodešev má 8 mm FaasFoam vrstvu HTD pro snazší přenos váhy. Anatomický tvar je přesně přizpůsoben vlastnostem mužského, či ženského chodidla. Zářivé reflexní barvy udělají každého nositele této boty naprosto nepřehlédnutelným a zároveň mu poskytnou i bezpečí při snížených podmínkách viditelnosti.

Pro večerní běhání si pak ještě můžete vzít moderní minimalistickou bundu značky PUMA Pure  NightCat, která vás ochrání před větrem, a také zajistí, že budete dobře viděni, díky technologii VisiCELL – 3M reflexním nitím, které jsou užity po celé ploše bundy. Tyto nitě nepůsobí pouze funkčně, ale i esteticky. Součástí bundy jsou i anatomicky tvarované rukávy a límec poskytující přirozenost, volnost pohybu a komfort. Samozřejmě, že zde nesmí chybět ani kapsa na hudební zařízení a laserem vytvořené dýchací průduchy na zádech dotvářejí tohoto skvělého partnera pro každého nadšeného běžce.

                                                                                                                                                                   www.puma.com

PUMA