Šampóny Lush – ta nejlepší péče o vaše vlasy

Šampóny Lush si zamilujete
Redakce
22. Květen 2018
Více než dvacetiletá historie, 940 obchodů v padesáti zemích světa a neutuchající vášeň pro špičkovou, čerstvou a ručně vyráběnou kosmetiku, to je charakteristika značky Lush ve zkratce. V portfoliu produktů, které tato známá britská značka nabízí, nalezneme prakticky vše od mýdel, sprchových gelů, tělových kondicionérů přes krémy, make-upy, ústní vody až po potřeby na holení nebo parfémy. Nabídka je skutečně široká a samozřejmě v ní nechybí ani produkty pro péči o vlasy. Jaké jsou tedy šampóny Lush?
Šampuk Seanik s přídavkem mořské soli a řas vás přenese do tropického ráje

Šampuk Seanik s přídavkem mořské soli a řas vás přenese do tropického ráje

I při výrobě šampónů samozřejmě ctí firma Lush svoji filozofii: celý výrobní proces je realizován s maximálním ohledem k životnímu prostředí a s využitím co největšího množství přírodních ingrediencí. Nepřípustné je pro Lush testování na zvířatech, jeho zákaz platí nejen pro konečné produkty, ale i pro jednotlivé ingredience. Kosmetika Lush je 100 % vegetariánská, 85 % veganská, 60 % samokonzervační a cruelty free. Mnoho produktů je navíc prodáváno bez obalu, který často představuje pouze zbytečnou ekologickou zátěž. Víte, že ročně se díky výrobě tuhých šamponů nevyrobí zbytečně přes 15 miliónů plastových lahví? Tam kde je obal nezbytný jsou používány pouze recyklovatelné materiály. Etické hledisko a společenská zodpovědnost jsou zkrátka nedílnou součástí firemní filozofie a výroba šampónů není v tomto ohledu výjimkou. Chcete-li se dozvědět více, navštivte stránky firmy Lush a seznamte se s její filozofií i důvody pro maximální omezení obalů ještě podrobněji.
Tuhý šampón Trichomania s kokosovým krémem

Tuhý šampón Trichomania s kokosovým krémem

Šampóny Lush věnují díky svým přírodním ingrediencím vlasům maximální péči, výsledkem je zdravý růst vlasů, péče o pokožku hlavy nebo ideální výživa vlasů. Vlasy jasné, lesklé, hebké – se šampóny Lush těchto cílů dosáhnete snadno. Na výběr je v nabídce Lush šampónů mnoho, vybírat můžete z šampónů v podobě klasické, v podobě tuhých šampónů i snadno použitelných šampuků. Ještě rozmanitější je potom nabídka ingrediencí. Máte rádi moře? Zkuste šampuk Seanik s přídavkem mořské soli a řas. A co třeba kokosový krém v tuhém šamponu Trichomania? Nebo vás láká vyzkoušet spíše šampón s přídavkem medu, avokáda, banánů…? Stačí si jen vybrat. S kterýmkoliv ze šampónů Lush doslova zazáříte!
Šampón Blousey s banány

Šampón Blousey s banány

Neváhejte proto a sami si prohlédněte nabídku šampónů Lush na adrese https://cz.lush.com/sampony

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor