SAMSUNG FULL HD 3D LED TV 9000 - NEJTENČÍ SÉRIE TELEVIZORŮ NA SVĚTĚ

Official Press Release
Michal Hutta
08. Červen 2011
Společnost Samsung, přední výrobce spotřební elektroniky, přichází na náš trh s nejtenčími televizory na světě, které představují dokonalou jednotu vysoce uměleckého designu se špičkovou technologií umožňující jedinečný zážitek ze zábavy ve Full HD. Televizory Samsung full HD 3D LED TV Série 9000 disponují například 3D technologií včetně umění unikátní konverze obrazu z 2D do 3D reality, konektivitou prostřednictvím Internet@TV či bezdrátovou technologii WiFi. Součástí Samsung Série 9000 je také dotykové dálkové ovládání Touch Control, na jehož třípalcovém barevném displeji lze živě sledovat vysílání televizního kanálu, zatímco televize samotná vysílá jiný kanál, případně přehrává Blu-ray či DVD disk. Vizuální stránka televizorů Samsung Série 9000 byla navržena tak, aby na diváky působila stejně dokonale a inspirativně jako obrazy, které na nich sledují. Televizory Samsung Série 9000 jsou díky svému ultratenkému profilu 7,98 mm a dvěma vestavěným tunerům doposud nejpůsobivějšími přístroji s plným HD rozlišením, což z nich činí nejelegantnější televizory světa. „full HD 3D LED televizory Série 9000 s plným HD rozlišením, jakožto vrcholný symbol klasického způsobu života, jsou zároveň výkonné, krásné a elegantní na pohled, přičemž vás emocionálně naplňují a stávají se zdrojem vizuální inspirace,“ řekl Boo-Keun Yoon, prezident a generální ředitel divize Visual Display společnosti Samsung Electronics.
Official Press Release

Official Press Release

Ke stvoření Samsung Série LED 9000 využili designéři společnosti Samsung nejlepších inovací v oblasti TV designu, aby dosáhli emotivního a úchvatně štíhlého tvaru. Tvůrčí tým se pokusil prostřednictvím nerezové konstrukce a dokonalého uměleckého a řemeslného zpracování výrobku emocionálně zapůsobit a dosáhnout maximální přitažlivosti. Nejelegantnější 3D LED televizory s plným HD rozlišením na světě Luxusní Samsung Série 9000 LED televizorů se vyznačuje atraktivním elegantním rámem i zády z nerezové oceli. Efekt pak násobí štíhlá linie televizoru, která v sobě skrývá vestavěný tuner, stejně jako reproduktory zapuštěné ve stojanu, průsvitné rameno stojanu a auto-sliding touchpad. Samsung Série 9000 je rovněž vybavena čtyřmi HDMI porty a portem USB k přehrávání různých multimediálních souborů přímo z paměťového média nebo externího harddisku připojitelného přes USB. Dotykový dálkový ovladač Samsung Série 9000 s unikátním dotykovým dálkovým ovladačem Touch Control s 3“ barevným displejem nabízí uživatelům možnost kompromisu při rozdílném zájmu o televizní pořady. Zatímco jeden z diváků sleduje film na obrazovce, druhý může na dálkovém ovládači zhlédnout zcela jiný televizní program. Ovladač vypadá a chová se jako chytrý telefon s rychlou a snadnou navigací. Vybaven je vstupem pro sluchátka a možností dvojího zobrazení Twin Display, díky kterému můžete sledovat televizní vysílání i záznam z Blu-ray či DVD disku současně. Ovládání zprostředkuje technologie AllShare a klávesnice QWERTY, integrovaná Wi-Fi na 2,4 Ghz a infra technologie pak umožňují ovládání televize, set-top boxu a AV přístrojů pomocí dotykových tlačítek. Nejvyšší výkon a kvalita Se zabudovanou 3D funkcí, bezdrátovou technologií WiFi, DLNA kompatibilním zařízením pro media streaming, funkcí Samsung Apps, službou Internet@TV a ekologickou značkou Eco Label společnost Samsung i nadále poskytuje tu nejvyšší kvalitu a výkon.
Official Press Release

Official Press Release

Samsung Série 9000 nabízí funkci Clear Motion Rate 800, což je nový standard pro zobrazení pohybu bez rozmazání založený na skutečném měření rozlišení scény v pohybu, technologii 3D Hyper Real Engine a zabudovaný 3D procesor z technologické dílny společnosti Samsung. 3D procesor je jako první svého druhu optimalizován pro více formátů 3D a zajišťuje jejich kompatibilitu, včetně formátů polovičního rozlišení, ať už stranově nebo shora dolů, a také u standardu plného rozlišení Blu-ray 3D. Kromě toho 3D technologie společnosti Samsung nabízí obraz v plném barevném spektru, díky čemuž získáme z obrazu neuvěřitelně podmanivý zážitek. Procesor také umožňuje v reálném čase konvertovat přehrávání televizního vysílání, her a kultovních DVD z 2D do 3D, to vše stisknutím jednoho tlačítka na ovládači. Konektivita Samsung Série 9000 nabízí také konektivitu prostřednictvím Internet@TV, která nyní zahrnuje funkci Samsung Apps. Tyto funkce umožňují uživatelům stahovat si a prohlížet stále rostoucí portfolio oblíbeného digitálního obsahu na obrazovce televizoru. Funkce Samsung Apps nabízí spotřebitelům široký výběr obsahu a aplikací od předních poskytovatelů služeb, jakými jsou Televizory Samsung Série 9000 mají také funkci AllShare pro bezdrátové připojení a sdílení multimediálního obsahu uloženého na různých zařízeních. Spotřebitelé tak mohou bezdrátově přenášet fotografie, filmy a hudbu z PC, mobilního telefonu a digitálního fotoaparátu na televizi a prohlížet si je doma na velké obrazovce spolu s přáteli a rodinou. Prostřednictvím funkce ConnectShare™ Movie si mohou spotřebitelé připojit paměťové zařízení nebo digitální fotoaparát, což jim zajistí rychlý a jednoduchý přístup k videu, hudbě, seznamům skladeb a obrázkům pomocí dálkového ovládání. Ekologický provoz Navzdory všem těmto funkcím není nijak ovlivněna nízká spotřeba energie, kterou jsou LED televizory Samsung proslulé. Tato zařízení splňují dokonce vyšší standardy udržitelnosti. Samsung Série 9000 vyhovuje vyšším požadavkům, než které stanoví značka Eco Label, a představuje nejekologičtější full HD LED televizor s plným HD rozlišením, který společnost Samsung uvedla na trh.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor