SUPER PUMA JE HRDINOU NOVÉ STREETWEAROVÉ KOLEKCE

25. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 24. 06. 2023

K výročí 75 let existence značky PUMA se připojuje její oblíbený maskot, Super PUMA, a společně představují novou kolekci. Super PUMA, hrdina limitované komiksové série, kterou PUMA vytvořila v 70. letech, je nyní zdrojem inspirace pro tuto sběratelskou kolekci, která nabízí také plyšovou hračku vytvořenou ve spolupráci s renomovanou německou hračkářskou společností Steiff.

Kolekce Super PUMA 2023 čerpá inspiraci z charakteristického zeleného kabátu Super PUMA a přináší tři sběratelské kousky s důrazem na každý detail. Bota Super R698 je kompletně potažena texturovaným vlnitým semišem, který kombinuje odstíny Evergreen a Sun Ray Yellow. Podrážka Trinomic zajišťuje pohodlné a odpružené nošení. Kolekci dále obohacují odnímatelné visačky Super PUMA, speciální tkaničky a vlastní stélky, které přinášejí zábavný a výjimečný prvek do designu modelu R698.

Druhým kouskem kolekce je bunda Super Jacket, která interpretuje linie z teplákové soupravy PUMA T7 a navíc přináší retro-kolážovou estetiku. Rukávy, hruď a záda jsou pokryty speciálními nášivkami s maskotem Super PUMA, který je také součástí vzoru podšívky. Posledním kouskem kolekce je plyšová hračka vytvořená ve spolupráci se společností Steiff, která oživuje celý narozeninový drop.

Kolekce 2023 Super PUMA je k dostání od 6. května 2023 na puma.com.

Galerie

Rozhovory