Sylvie Majerová: originalita, návrat k přírodě a slowjewellery

08. Říjen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12352

Sylvie Majerová je talentovaná designérka a šperkařka, která tvoří šperky ručně. Její originální šperky jsou občas stříbrné, občas zlaté, občas s pravými drahými kameny, ale vždy ekologické. Její láska a cit vložený do výroby je ze šperků hmatatelně cítit.

Ženy z Čech, ale i ze Slovenska, Itálie, Španělska a Chorvatska si její prsteny, náhrdelníky a náušnice rychle oblíbily. „Je škoda, že si hodně žen myslí, že nepotřebují šperk nebo jen jednu sadu na celý život,“ říká Sylvie.

Pro autorku je šperk na každé ženě podtržením její energie, výjimečnosti a krásy. Je poslem štěstí. Velmi často si u ní nakupují šperky ženy samy pro sebe, kterými se asi odměňují a získávají jejich prostřednictvím sílu do dalších životních etap.

Sylvie má ve své nabídce stálé kolekce, které ale průběžně doplňuje, a každý rok navíc přichází s nějakou novinkou. Jak sama říká: „Ráda inspiruji ženy, aby si našly svůj styl a poznaly samy sebe!" Při práci na špercích mezí ní a nositelkami šperků vzniká nehmatatelné a nadčasové pouto.

Je obdivuhodné, že tato oblíbená šperkařka je samoukem. Pracuje jen s těmi nejnovějšími technologiemi na výrobu a zpracování kamenů a stříbra.

Neřídí se aktuálními módními trendy, pouze přemýšlí nad vhodnou kombinací materiálů a barev. Trend je pro ni originalita, návrat k přírodě, slowjewellery a také vystižení niterné potřeby ženy.

Galerie