TEFAL navázal spolupráci s renomovanou českou módní návrhářkou Beatou Rajskou

22. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 21. 06. 2023

TEFAL, světový lídr v oblasti spotřební elektroniky a kuchyňských spotřebičů, oznámil svou exkluzivní spolupráci s přední českou módní návrhářkou Beatou Rajskou. Beata Rajská se stala hrdou ambasadorkou inovativního produktu Tefal Care For You I-Blue Eco, automatického napařovače, který spojuje ekologický přístup, ochranu zdraví a úsporu času a peněz pro uživatele.

Samožehlička Tefal Care For You I-Blue Eco (YT4050E1) přichází s inovativním ekologickým designem a využívá pokročilou technologii, která výrazně snižuje spotřebu energie a vody při žehlení. Spolupráce s módní ikonou Beátou Rajskou přináší větší povědomí o výhodách ekologického a úsporného žehlení a propaguje šetrnou péči o oblečení.

„Jsme nadšeni, že jsme mohli přivítat Beatu Rajskou jako ambasadorku našeho nového produktu Tefal Care For You I-Blue Eco YT4050E1," uvedla Veronika Rapošová, produktová manažerka značky TEFAL. „Její módní základna a znalosti módního průmyslu jsou pro nás velmi cenné a věříme, že naše spolupráce pomůže zvýšit povědomí o našem novém produktu a jeho ekologických výhodách."

„Od začátku své tvorby chci, aby moje móda a ekologie šly ruku v ruce. Věřím, že spolupráce se značkou TEFAL na představení Tefal Care For You I-Blue Eco je skvělým způsobem, jak ukázat, že i běžné každodenní produkty mohou být ekologické a udržitelné. Podstatnou výhodou použití této skvělé samožehličky je úspora energie, také té lidské, věřte, že přesně tohle při své tvorbě oceňuji“, směje se Beata Rajská.

Galerie

Rozhovory