Tequila Don Julio 1942 přináší párty na letiště Heathrow

23. Srpen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 20656

Tequila Don Julio 1942 je luxusní tequila, která je ručně vyráběna a zraje 2,5 roku, aby měla plné a krémové zakončení. Je destilována pouze v kotli číslo 6, který produkuje pouze tři sudy za cyklus. Je to poctivá tequila s úžasnou hloubkou, která je prezentována v prodloužené lahvi, jejíž design je inspirován listem agáve. Tato lahvička je také ozdobena podpisem Dona Julia Gonzáleze, zakladatele této značky. Tato tequila má bohatou a komplexní chuť, která zahrnuje tóny vanilky, karamelu, čokolády a ořechů.

Tato tequila je pojmenována po roce 1942, kdy Don Julio González začal svou cestu výrobou tequily. Don Julio byl průkopníkem v oboru a vytvořil nový standard kvality pro tequilu. Jeho vášeň a péče o agávu se odráží v každé lahvi, kterou vyrobil. Don Julio byl také první, kdo začal pěstovat agávu ve vyšší hustotě a nižší výšce, což zlepšilo její kvalitu a chuť. Don Julio také experimentoval s různými metodami sklizně, fermentace a destilace, aby dosáhl dokonalého výsledku.

Tequila Don Julio 1942 je nyní k dispozici na letišti Heathrow v Londýně, kde si ji můžete zakoupit jako exkluzivní suvenýr z vaší cesty. Můžete si ji také vychutnat v baru World of Whiskies, kde nabízejí speciální koktejly s touto tequilou. Například můžete ochutnat Don Julio 1942 Old Fashioned, který obsahuje Tequila Don Julio 1942, Angostura bitters, cukr a pomerančovou kůru. Nebo můžete zkusit Don Julio 1942 Margarita, která obsahuje Tequila Don Julio 1942, Cointreau, limetkovou šťávu a solný okraj sklenice.

Pokud jste milovníkem tequily nebo hledáte jedinečný dárek pro někoho zvláštního, nezapomeňte si koupit Tequila Don Julio 1942 na letišti Heathrow. Je to skvělá příležitost ochutnat jednu z nejlepších tequil na světě.

Galerie