Tequila Don Julio Alma Miel: výjimečný nápoj z duše agáve

01. Březen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 20056

Tequila Don Julio je značka, která si zakládá na nekompromisní kvalitě a vášni pro své řemeslo. Její zakladatel Don Julio González žil podle hesla Por Amor, což znamená “z lásky”, a věnoval se výrobě jen těch nejlepších tekil. Jeho odkaz pokračuje i v novém produktu Tequila Don Julio Alma Miel, který je inspirován medem z agáve, který pochází z jádra 100% modré agáve Weber. Tento jedinečný nápoj je směsí tekily Blanco, která je destilována s medem z pečené agáve, a tekily Añejo, která zraje alespoň 14 měsíců a je dokončena v sudech po vínu Crémant du Limoux z francouzského regionu Limoux. Výsledkem je lahodně hladký nápoj s medovými aromaty, který vyniká duší a srdcem každého okamžiku.

“Naše láska k řemeslu je to, co udržuje Tequilu Don Julio v čele luxusních tekil a co nás motivuje k tomu, abychom sdíleli s celým světem některé z nejvýjimečnějších výtvorů,” říká Christina Choi, viceprezidentka pro tekilu v Diageo North America. “S uvedením Tequily Don Julio Alma Miel doufáme, že nadchneme milovníky tekily, kteří hledají nové inovace, a že vzdáme hold duchu Mexika prostřednictvím rostliny agáve.”

Tequila Don Julio Alma Miel má bohatou chuťovou profil, který je zvýrazněn přídavkem medu z pečené agáve během destilace tekily Blanco. Tím se zlepšuje smyslový profil nápoje a zvyšují se pražené agávové tóny, které byly vždy charakteristickou součástí portfolia luxusních nabídek Tequily Don Julio. Po smíchání s tekilou Añejo, která zraje alespoň 14 měsíců a je dokončena v sudech po vínu Crémant du Limoux, vzniká nápoj, který má sladké tóny medu z agáve, kořeněného ovocného kompotu, krémového karamelu a bohaté pražené agáve. Nápoj je krásně zabalen v elegantní, vysoké lahvi inspirované barvami modré agáve Weber a nejlépe se pije v čisté podobě, s ledem nebo bez.

Aby pomohla přiblížit duši, která je v jádru produktu, mexický zpěvák a skladatel Christian Nodal se připojil k značce, aby oslavil uvedení Tequily Don Julio Alma Miel z pohledu moderního Mexika. Tento současný umělec zrevolucionalizoval regionální mexickou hudbu svým zvukem “Mariacheño”, který kombinuje tradiční mexické žánry mariachi a norteño, a přináší novou éru mexické hudby na globální scénu.

Nodal sdílí, jak žije Por Amor v novém kreativním filmu značky, který bude spuštěn začátkem února, a bude také pomáhat vytvářet národní sérii večeří, které spojí Tequilu Don Julio Alma Miel s fúzí mexických rytmů a zvuků a lahodným jídlem, které rozmazlí chuťové pohárky, a vytvoří tak smyslové a smysluplné zážitky prostřednictvím nového vizuálního světa Tequily Don Julio Por Amor.

Galerie