Thun, porcelánka dýchající českou tradicí a kvalitou

Redakce Luxus.cz
29. Srpen 2018

Společnost Thun 1794 a.s. vznikla v roce 2009 odkoupením majetku a ochranných známek bývalého Karlovarského porcelánu a.s. Thun 1794 a.s. má v současnosti tři závody: v Nové Roli, Klášterci a závod Concordia Lesov.

Pokud se budete pohybovat v tomto kraji, neměli byste si exkurzi do společnosti Thun nechat ujít. Návštěvnický okruh vede administrativní budovou přes vzorkovnu až přímo do výrobního závodu. Celá trasa je zpestřena filmovou prezentací výroby a prohlídkou finálních výrobků.

Svoji návštěvu zakončíte v podnikové prodejně, kde si  můžete zakoupit nejeden hezký kousek z porcelánu, a to v celé řadě ucelených souborů. Každý soubor obsahuje škálu sortimentů, které činí každý tvar jedinečným. Jednotlivé tvary jsou zdobeny speciálními dekory dle přání zákazníků.

Porcelánka každý rok přichází na trh s novými designy svých talířů, hrníčků, lázeňských pohárků a dalších kuchyňských produktů. Nádherný je také porcelán pro děti, který zdobí výjevy z pohádek.

Novinkou letošního roku je limitovaná porcelánová edice, jež vznikla u příležitosti výročí 100 let založení samostatného Československého státu a kterou navrhl akademický sochař Jiří Laštovička.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor