TOD´S LIMITED EDITION BY TEREZA MAXOVÁ

Redakce Luxus.cz
30. Listopad 2017
Světová topmodelka a filantropka Tereza Maxová spojila síly s přední obuvnickou společností Tod´s a navrhla pro příští jaro a léto exkluzivní limitovanou edici a názvem Tod´s Limited Edition by Tereza Maxova. Kolekce bude k dostání výhradně v pražském butiku Tod´s na Pařížské. Chvályhodné je, že z každého prodaného páru bude 1000 Kč věnováno Nadaci Terezy Maxové dětem.

Kolekce zahrnuje dámskou i pánskou verzi ikonických mokasín Gominno. Dámská kolekce obsahuje zlatavé mokasíny se sešlapávací patou s červeným prošíváním a taktéž věhlasnými nopky, které pro tuto obuv typické.

Pánská verze se opět vyznačuje sešlapávací patou. Díky ní mokasíny během sekundy přeměníte na pohodlné pantofle. Mokasíny jsou v elegantní černé semišové kůži a také s červeným prošíváním a ikonickými nopky. Tereza Maxová rovněž navrhla luxusní balení s puncem Limited Edition by Tereza Maxova.

Část příprav probíhala přímo v centrále značky Tod´s v italském Brancadoro, kde se Tereza setkala například s panem Antoniem Ripanim či s týmem designerů. „Podílet se na designu této ikonické obuvnické společnosti pro mne byla velká radost. Během mé návštěvy v italské centrále v Brancadoro jsem měla možnost porovnat nejrůznější druhy materiálů a vidět ruční výrobu zblízka“, říká o své kolekci Tereza Maxová.

K tomu dodává: „Těší mne i fakt, že společně s LBM a Tod´s můžeme prostřednictvím prodeje této kolekce pomoci znevýhodněným dětem." Slavnostní uvedení kolekce proběhne 7. prosince v prostorách hotelu Four Seasons za přítomnosti Terezy Maxové a dalších VIP osobností. Kolekce bude k dostání od února 2018.

Tod´s

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže