Úžasňákovi 2

Redakce Luxus.cz
02. Leden 2019

Úžasňákovi 2 je povedený rodinný, animovaný film, který byl natočen loňského roku. Navrací se v něm oblíbená rodina superhrdinů. Helen je znovu v akci, zatímco Bob pomáhá doma dětem zvládat nástrahy „normálního“ života. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly.

Magic Box

Magic Box

V českém znění hrají Jaromír Meduna, Tatiana Vilhelmová, Klára Jandová, Daniel Rchichev, Iva Pazderková, Igor Bareš, Pavel Kříž, Ondřej Havel, Tereza Bebarová, Jiří Strach a další.  Režisérem a scénáristou je Brad Bird. Bonusy obsahují mimo jiné krátký film: Bao či lekce animace s Bradem Birdem.

 

Úžasňákovi 2 jsou třetím filmem z dílny studia Pixar, kterému se podařilo překonat hranici celosvětového výdělku 1 miliardy amerických dolarů (před tím na tuto hranici dosáhly fimy Toy Story 3: Příběh hraček a Hledá se Dory). Zároveň se tento oblíbený animák dostal do TOP 10 nejvýdělečnějších filmů v USA: Úžasňákovi 2 získali Golden Globes za Nejlepší animovaný film a totéž ocenění od Los Angeles Film Critics Association.

Magic Box