NEWS & ARTICLES

V Cacao Prague si každý přijde na své

ARTICLE BY

Cacao Prague, nekuřácká kavárna v centru Prahy, se snaží své zákazníky stále překvapovat. Vyrábí si vlastní zmrzliny, dezerty a dorty, ke kterým si její návštěvníci mohou vychutnávat lahodnou kávu, výběrové sypané čaje, čerstvě připravené šťávy, ale také koktejly a míchané nápoje se superfood přídavky.

Zkoušíte-li rádi nové, netradiční chutě, určitě zajděte do Cacaa a ochutnejte avokádový chléb. Mají jej ve vega variantě se zrníčkovým chlebem, avokádem, rajčetem a rukolou, nebo ještě s uzeným lososem a pošírovaným vejcem.

Potřebujete si tzv. dobít baterky? Tak nezapomeňte, že v nabídce má Cacao úžasné Spirulina smoothie, anebo dalších 20 druhů smoothie, která Vám s radostí připraví s sebou.

Jestli stále ještě pociťujete těžkost po vánočních svátcích, rozhodně se v Cacao Prague zastavte. Třeba na takový Wellness cup. Jedná se o chutnou směs bylin, které Vám pomohou s detoxikací organismu a doplní potřebnou energii. Wellnes cup se skládá s černého bezu, květu slunečnice, fenylu, anýzu, verbeny, květů růže a lístků ostružin.

K Wellness cupu si objednejte vyhlášené Acai na tigela skládající se z acai, banánu a domácí granoly. Po této kombinaci se budete cítit zaručeně skvěle.

Máte-li naopak potřebu trochu zhřešit, dejte si v Cacao Prague Maxi King dort, který je se smetanovým základem a karamelem. Je politý čokoládou a posypaný spousty oříšků. V Cacao Prague si prostě každý najde to své.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Cacao cafe lounge
777 511 677
info@cacaoprague.cz
V Celnici 1031/4, 110 00 Praha 1

Firemní články

V Cacao Prague si každý přijde na své

31.1.2017

Cacao Prague, nekuřácká kavárna v centru Prahy, se snaží své zákazníky stále překvapovat. Vyrábí si vlastní zmrzliny, dezerty a dorty, ke kterým si její návštěvníci mohou vychutnávat lahodnou kávu, výběrové sypané čaje, čerstvě připravené šťávy, ale také koktejly a míchané nápoje se superfood přídavky.

Maxi King dort

Cacao Prague má ve svém menu vynikající novinky

20.12.2016

Cacao Prague je jedinečná kavárna, která sídlí nedaleko Pražské brány. Její zákazníci si zde mohou vždy vychutnat příjemnou atmosféru a získat nevšední zážitek. Cacao nabízí velký výběr zmrzlin, zákusků, dezertů a nápojů, které jsou vyrobeny ze zcela přírodních ingrediencí.

Dopřejte si v příjemném prostředí Cacao Prague podzimní detoxikační nápoje

7.11.2016

Cacao Prague je nekuřácká restaurace, kterou najdete kousek od Prašné brány. Vyrábí zde podle svých receptur vlastní výborné zmrzliny, dezerty a dorty. K sladkému si můžete dát skvělou kávu nebo výběrové sypané čaje, pro zastánce zdravého životního stylu mají koktejly a míchané nápoje se superfood přídavky.

KAVÁRNA CACAO PRAGUE JE PŘIPRAVENA I NA MILOVNÍKY SALÁTŮ

19.5.2016

Jistě to znáte, jdete s dětmi okolo kavárny, cukrárny a oni potřebují nutně zajít dovnitř na zmrzlinu nebo pohár, případně nějaký ten dortík, ale vy nejste vůbec milovníky sladkého. Vy raději nějaký výtečný salát, maso, nebo nejraději oboje?

ZNÁTE ÚČINKY CHIA SEMÍNEK? V CACAO PRAGUE JE MUŽETE OCHUTNAT

5.5.2016

Chia, malá, miniatruní semínka plná živin a minerálů. Pochází původem z Mexika a věří se, že je používali už některé z dávných civilizací, jako jsou Mayové a Aztékové.

PRO DĚTI ZMRZLINU PRO RODIČE HIMALÁJSKÝ ČAJ

28.4.2016

Kavárna Cacao Prague není jen pro dospělé, i dětem se zde bude líbit. Vždyť každý kdo si vzpomene na dětství, vybaví si léto a zmrzlinu, hodně zmrzliny. Já si tedy pamatuji hlavně tu točenou, z takových velkých hučících strojů. Zmrzlina se tehdy dala koupit pouze v létě za hezkého počasí.

ANI ZDRAVÁ MATCHA NECHYBÍ V KAVÁRNĚ CACAO PRAGUE

21.4.2016

Každý z vás jistě již někdy slyšel název Matcha. Ale ne každý přesně ví co to vlastně je a k čemu se používá.

V CACAO PRAGUE ZPRACOVÁVAJÍ POUZE BIO MLÉKO TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY

14.4.2016

Každý určitě ví, i malé dítě, že mléčné koktejly a zmrzliny se vyrábí z mléka. Mléko je také součástí dalších nápojů, například patří do matcha latte a frappe. Někdo má rád mléko v kávě nebo dokonce v čaji. Protože kvalita mléka ovlivní celkovou chuť připravovaného nápoje, je nutné používat pouze to nejlepší, co trh nabízí.

DOPŘEJTE SI SNÍDANĚ I VEČEŘE V CACAO PRAGUE

7.4.2016

To že je Cacao Prague výborná kavárna, kde si můžete dopřát tu nejlepší zmrzlinu jistě všichni vědí. Ale do této krásné kavárny si můžete zajít již po ránu a dopřát si zde výbornou snídani teplou či studenou, jak to máte rádi.

V CACAO PRAGUE ZAŽENETE I TU NEJVĚTŠÍ ŽÍZEŇ

31.3.2016

Kavárna Cacao Prague je proslulá nejen zmrzlinou a dezerty, ale také nápoji, které nabízí. Samozřejmě na jídelním lístku najdete také klasickou kávu, cappuccino, latte nebo čaj, ale tím nabídka rozhodně nekončí.

SUPERPOTRAVINY NAJDETE V NABÍDCE KAVÁRNY CACAO PRAGUE

24.3.2016

Superpotraviny jsou výjimečné svým velkým obsahem důležitých živin, vitamínů a minerálů. Mají mimo jiné úžasné antioxidační schopnosti a podporují celkově imunitní systém.

ZDRAVÉ RAW DEZERTY V CACAO PRAGUE

17.3.2016

V Cacao Prague samozřejmě reagují také na nejnovější trendy a v nabídce mají zařazené raw dezerty rozmanitých chutí. Hlavní surovinou pro výrobu raw dezertů jsou oříšky, ovoce, med nebo sirupy, například agávový nebo javorový.

LUXUSNÍ DOMÁCÍ ZMRZLINU NAJDETE V KAVÁRNĚ CACAO PRAGUE

10.3.2016

Podnik Cacao Prague v blízkosti Náměstí Republiky láká všechny milovníky výborné luxusní zmrzliny. Vyrábí zde zmrzlinu pouze z těch nejvybranějších surovin, a ingrediencí od českých dodavatelů a od zahraničních ověřených výrobců.

Official Press Release

NOVÉ CAFÉ-LOUNGE CACAO V CENTRU PRAHY NABÍZÍ 100% PŘÍRODNÍ WELLNESS ŠŤÁVY, RAW DORTY A ČERSTVOU ZMRZLINU!

12.5.2014

Jste milovníci dobré kávy, zákusků a zmrzliny? Tak vás dozajista zaujme ta skutečnost, že koncem dubna byl v centru Prahy otevřen nový podnik pro skutečné gurmány. Jmenuje se CACAO a pochází z úspěšného slovinského konceptu, jenž spojuje nejmodernější trendy v cukrářské výrobě spolu s aktuálním minimalistickým designem.