Valentýnský přípitek, který ozvláštní váš večer

Redakce LUXUS.cz
29. Leden 2019

Valentýn se již nezadržitelně blíží a je na čase přemýšlet, jak tento svátek zamilovaných se svou drahou polovičkou strávíte. Pokud si rádi užijete romantický večer v pohodlí vašeho domova, můžete si ho zpříjemnit lahví kvalitního šumivého vína nebo champagne. Limitovaná zamilovaná edice cavy Anna de Codorníu Love či luxusní champagne Piper-Heidsieck v exkluzivním balení se budou na vašem stole v tento den skvěle vyjímat. A navíc může vynikající přípitek vyjádřit něžné city a navodit správnou atmosféru pro další průběh vašeho večera.

 

Pokud jste příznivci klasického champagne, vychutnejte si ikonickou limitovanou edici Piper-Heidsieck Cuvée Brut Lipstick. Nadchne vás nejen originálním designem, ale i aromatičností snoubící se s lehkou chutí, svěžestí a suchým profilem. Toto oceňované cuvée brut tvoří dokonale vyvážená kombinace odrůd Pinot Noir, Meunier a Chardonnay. Velký dárkový obal ladí se samotným champagne cuvée brut, jehož elegantní lahev je ve stejných barvách. Obal je navíc stylovým doplňkem, díky svému materiálu totiž udrží lahev ve zvolené teplotě, a dá se tedy využít jako chladič.

Pokud hledáte lahev doslova vyjadřující lásku, zamilovaná edice španělské cavy Anna de Codorníu Love je tou správnou volbou. Toto vyvážené, osvěžující šumivé víno nabízí příjemné perlení. V chuti i vůni oceníte vysokou ovocnost tohoto šumivého vína, v němž si užijete skvělou chuť citrusů a tropických plodů. Cava se stejně jako francouzské champagne vyrábí tradiční metodou, kdy druhotné kvašení probíhá přímo v lahvi po dobu až 18 měsíců. Limitovanou edici cavy Anna de Codorníu Love zakoupíte v prodejnách Gurmetum v OC Chodov, OC Nový Smíchov, www.1er.cz či na stránkách www.napojka.cz ve dnech 21. 1. -15. 2. 2019.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor