Večeře v krápníkové jeskyni TRITON Restaurantu je skutečnou romantikou

27. Červen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17773

Restaurace TRITON je takovým skrytým unikátem na Václavském náměstí. Pro každého je návštěva TRITONU nezapomenutelným zážitkem. No řekněte sami, kdy se Vám podaří povečeřet v krápníkové jeskyni?

V restauraci kromě nevšední atmosféry, kterou jí dodávají již zmiňované krápníky, prožijete také zážitek gastronomický. Díky své jedinečnosti se v TRITON Restaurantu setkávali významné osobnosti politického a kulturního života, jakými mimo jiné byli: Voskovec a Werich, Vlasta Burian, Emil Arthur Longen, Jaroslav Marvan, Jindřich Plachta, E.E.Kisch, Hugo Haas a mnoho dalších…

Do TRITON Restaurantu můžete zajít na oběd, romantickou večeři při svíčkách, nebo na oslavu nejrůznějších příležitostí. Objednat si sem můžete také live piano. V kuchyni je šéfem Michal Novák, zkušený to mistr svého oboru: "Nabízet nevšední gastronomický zážitek, který člověka vezme za srdce, je umění. Stejně jako namalovat krásný obraz nebo složit nezapomenutelnou symfonii." Hlavním sommelierem s mnohaletou zkušeností je Josef Liška.

Kromě stálého menu restaurace nabízí i menu sezónní. Právě nyní a po celé léto si zde můžete dát ty nejšťavnatější steaky okořeněné bylinkami, jež si kuchaři sami pěstují ve Františkánské zahradě, nebo sezónní čerstvé saláty, které jsou tím pravým osvěžením pro horké letní dny.

Galerie