Vychutnejte si jarní lehkost s kuchyňským robotem Click & Cook

24. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19847

Objevte nové a osvěžující recepty s příchodem jara. S multifunkčním varným kuchyňským robotem Click & Cook od značky Tefal můžete snadno a rychle připravit vynikající jídla. Ať už vaříte pro sebe nebo hostíte, Click & Cook se stane vaším neocenitelným pomocníkem v kuchyni během tohoto jara i nadále.

Multifunkční varný kuchyňský robot Click & Cook (FE506130) zastoupí několik spotřebičů ve vaší kuchyni. Na 7palcovém dotykovém displeji s digitálním zobrazením máte k dispozici 600 receptů a 32 funkcí, včetně vaření, míchání, hnětení, šlehání, sekání, mixování a vaření v páře. S tímto robotem můžete připravit širokou škálu jídel, od těch jednoduchých až po sofistikované a náročné pokrmy.

Díky integrované kuchyňské váze je měření přesné a zaručuje, že vaše pokrmy budou vždy dokonale provedené. Navíc nabízí 10 automatických programů, včetně vaření při nízké teplotě, přípravy rizota, páření jemnou nebo intenzivní parou, pečení dortů, chleba, dezertů, přípravy omáček a polévek a také automatický čistící program. V manuálním režimu si můžete upravit teplotu, rychlost a čas přípravy podle vašich vlastních receptů.

Zaplněte svůj jarní jídelníček jednoduše a bezstarostně s pomocí Click & Cook. Využijte všech možností, které vám tento multifunkční varný kuchyňský robot nabízí, a připravte si chutné a výjimečné pokrmy přímo z pohodlí vašeho domova. S velkým a přehledným dotykovým displejem, který obsahuje integrovanou kuchařku s 600 recepty a podrobnými pokyny krok za krokem, bude vaření snadné i pro méně zkušené kuchaře.

Stačí pár kliknutí a Click & Cook vám připraví lahodné varianty jídel pro každou příležitost. Bez problému zvládnete připravit zeleninové rizoto, kuře s citronem a bylinkami, špízy, smoothie z čerstvého nebo mraženého ovoce a lehké polévky.

Click & Cook je vybaven sedmi všestrannými doplňky, včetně šlehacího nástavce, sekáče, mixovacího nástavce, vnitřního a vnějšího parního koše, víčka s odměrkou a špachtle. Jeho vysoce přesná integrovaná kuchyňská váha umožňuje dokonalé vážení s přesností na 1 gram (od 1 g do 5 kg). S celkovým objemem nerezové nádoby 3,6 litru (užitný objem 2 litry) můžete připravit porce pro různé příležitosti, ať už jde o rodinné setkání nebo návštěvu větší skupiny přátel.

Navíc je Click & Cook vybaven programem automatického čištění, který usnadňuje údržbu mezi jednotlivými kroky vaření. S tímto pomocníkem můžete snadno a rychle připravit jídla, dezerty, pokrmy světové kuchyně i vegetariánské recepty, které potěší každého gurmána. 

Galerie

Rozhovory