Vychutnejte si kvalitní champagne Deutz

Redakce LUXUS.cz
29. Duben 2019

Skvělé šampaňské víno Deutz potěší vaše smysly, ať už si vychutnáte klasický či ročníkový brut, příjemně ovocné rosé, nebo skvělý blanc de blancs. Neměli byste si také nechat ujít novinku - limitovaný Deutz Brut Rosé Sakura. Značka Champagne Deutz, se svoí úctyhodnou tradicí má co nabídnout každému milovníkovi kvalitního champagne.

Vinařství Deutz založil již roku 1938 Němci Williamem Deutzem a Pierrem Geldermannem. Brzy tato příjemně perlivá a harmonická vína začala sklízet ocenění napříč kontinenty. Champagne Deutz je navíc jedním z nejstarších členů prestižního Club des Grandes Marques, který sdružuje 24 nejvýznamnějších šampaňských domů. Na 46 hektarech vinic Deutz se ze 75 % pěstují grand cru či premier cru vína. Vinné sklepy Deutz pak mají celkovou délku kolem tří kilometrů a nacházejí se průměrně 60 metrů pod vinicemi.

 

Champagne Deutz Brut Classic

Pokud milujete klasické champagne, Deutz Brut Classic splní vaše očekávání. Jedná se o perfektně vyvážené cuvée z odrůd Pinot Noir (38 %), Meunier (32 %) a Chardonnay (30 %), s až 40% podílem rezervních vín. Toto elegantní víno vás osvěží příjemnou citronovou vůní a jemnou pěnou. Zamilujete si jeho květinové aroma a chuť meruněk a zralých jablek.

 

Champagne Deutz Brut Rosé

Kvalitní champagne Deutz Brut Rosé potěší všechny milovníky skvělé odrůdy Pinot Noir, kteří dávají přednost ovocnějšímu nádechu perlivých vinných skvostů. Toto růžové champagne se vyznačuje jemným perlením a vůní malin, třešní a pomerančové kůry. Na patře se pak víno krásně rozvine do chuti granátového jablka a angreštu. Výjimečná chuť je doplněna příjemnou mineralitou a krémovým závěrem.

Limitovaná edice Deutz Rosé Sakura

Pouze do konce června máte jedinečnou možnost pořídit si limitovanou edici tohoto okouzlujícího rosé. Deutz Rosé Sakura oslavuje jemnost orientální kultury a ztělesňuje jaro a s ním přicházející optimismus, přirozenou krásu a radost ze života. S exkluzivní limitovanou edicí Sakura se přenesete do sadů provoněných kvetoucími stromy, ať už budete kdekoliv.

Champagne Deutz Brut Millesime 2012

Jedinečné ročníkové champagne Deutz Brut Millesime ze skvělého roku 2012 je opravdový skvost mezi champagne. Krásná zlatá barva je doplněna bohatým jemným perlením. To pak doprovází čistá elegantní vůně po bílých květech, zralé hrušce, medu a čerstvém pečivu. Jedná se o skvěle vyvážené cuvée z hroznů Pinot Noir (65 %), Chardonnay (30 %) a Meunier (5 %).

 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor