ZAJDĚTE SI NA LIPOSUKCI V LÉTĚ A ZÍSKEJTE SLEVU 20 %!

23. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 22877

Už dlouho vás trápí větší bříško, širší boky či stehna nebo byste rádi vytvarovali více partií najednou? Pak máte právě teď jedinečnou příležitost kompletně vylepšit své tělo a přitom ušetřit! Zbavit se problematických partií, které nelze vycvičit, můžete za pomoci nejrůznějších metod.

Klinika YES VISAGE nabízí nejširší spektrum moderních liposukčních technik na českém i slovenském trhu a neustále investuje do inovací a různých typů přístrojů nejmodernější generace.

Laserová liposukce: Inovativní přístup k účinnému odstranění tukových buněk V současné době je jednoznačně nejvyhledávanější metodou liposukce laserová technologie. Laserový přístroj se nejen účinně a šetrně rozkládá tukovou tkáň, čímž zajišťuje maximální efektivitu liposukce, ale má také výhodu zpevnění a zúžení kůže. To znamená, že po samotném odstranění tuku dochází k sražení kůže, což minimalizuje riziko nerovností, povislé pokožky nebo nadbytku, které se často vyskytují u jiných typů liposukcí. Výhodou laserové liposukce je také fakt, že ji lze provést ambulantně za použití místní anestezie.

Podle slov plastického chirurga MUDr. Hany Skřeřilové je laserová liposukce inovativním a bezpečným přístupem k modelování postavy. Tato metoda nejen odstraňuje nadbytečný tuk, ale zároveň poskytuje výhodu zpevnění a zúžení kůže, čímž zajišťuje přirozenější a harmoničtější výsledek. Pacienti se tak mohou těšit na výrazně lepší tvar a strukturu svého těla bez nutnosti invazivního chirurgického zákroku. Laserová liposukce je tak ideální volbou pro ty, kteří touží po účinném a šetrném odstranění tukových buněk s dodatečným zpevněním a zúžením kůže

Ne všechny lasery jsou si rovny. Díky nejnovějším technologiím je dnes možné provádět laserovou liposukci, která kombinuje odsávání tukových buněk s laserovým ošetřením. Laserový paprsek proniká do tukové tkáně a zároveň ji odsává, což zrychluje celý zákrok a zajišťuje nejvyšší kvalitu odsátého tuku pro jeho případné další využití, například při modelování poprsí nebo jiných partií těla. Díky této inovativní technologii je možné dosáhnout dokonalé a harmonické postavy.

Moderní přístroje pro laserovou liposukci přinášejí významnou výhodu, která umožňuje provádět zákrok efektivněji a zároveň získat vysoce kvalitní tukové buňky pro další estetické úpravy. Tímto způsobem lze tukové buňky využít pro další korekce a dosáhnout harmonického vzhledu postavy. Moderní laserové přístroje tak přinášejí pokrok v oblasti liposukce a umožňují lékařům dosáhnout nejlepších výsledků pro své pacienty.

Díky laserové liposukci nové generace získáte dokonalé křivky těla výrazně rychleji, šetrněji a celkový čas nejen samotného zákroku, ale zejména následné rekonvalescence bude opět o poznání kratší, než tomu bylo doposud!

Kromě laserové liposukce je možné podstoupit i liposukce potencované radiofrekvencí či vibrační technikou. Je jen na vás a doporučení lékaře, kterému zákroku dáte přednost.

Do konce června 2023 si můžete zajít na Kliniku YES VISAGE na nezávaznou konzultaci na liposukci ZDARMA a získat 20% slevu, pokud zákrok podstoupíte do konce srpna 2023.

Klinika YES VISAGE je předním specialistou na tvarování postavy v Česku i na Slovensku a v počtu spokojených klientů ročně i v množství úspěšně provedených zákrok ů liposukce se drží stále na špičce. Více informací naleznete na www.yesvisage.cz.

Galerie

Rozhovory

Klinika YES VISAGE