Zamezte vypadávání vlasů díky přípravku Inca Collagen

19. Srpen 2020

Vlasy dělají ženy krásnými, a to ať každý říká cokoliv, zkrátka to tak je. Jedná se taky o část našeho těla, které si muži všimnou takřka jako první. Je úplně jedno, zda jste mladá dívka, nebo již dospělá žena, pokaždé chcete o své vlasy pečovat – používáte různé masky, navštěvujete kadeřníka, využíváte speciální šampony – ale jednoho dne přijde zlom, kdy vlasy začnou vypadávat. V dnešním článku si povíme něco o tomto problému a poukážeme si na to, jak s ním jednoduše a efektivně bojovat.

Základem našich vlasů, který je tvoří až z 95 %, je keratin. Zbytek dále tvoří bílkoviny, tuky, melanin a stopové prvky. Část, ze které vlas vyrůstá, se nazývá folikul, do níž se napojují cévy zásobující vlas živinami. Jedním z velmi důležitých živin je právě aminokyselina kolagen. Existuje však spousta aspektů, které mohou naše vlasové folikuly začít poškozovat, a ty budou slábnout.

Vypadávání vlasů může mít za příčinu spousta nemocí, jako je třeba onemocnění štítné žlázy či ledvin. Dále zase naopak užívání určitých léků. Často se tak děje i v době hormonálních změn či při nedostatku vitaminů. Dalšími negativní prvky pro naše vlasy je také samozřejmě kouření, nadměrná konzumace alkoholu či špatná životospráva. V mnoha případech nám ale s tímto problémem může pomoci užívání kolagenu, který do svého těla můžeme dostat v podobě prášku.

Právě výživový doplněk Inca Collagen se vyrábí pomocí studené metody a následně se velmi jednoduše užívá. Stačí si každý den nasypat obsah sáčku do sklenice, zalít čistou vodou a nechat rozpustit. Kolagen by se neměl ochucovat ani nikterak doslazovat. Je to kvůli tomu, že tím pomalu ztrácí své schopnosti. To důkladně popisuje i paní doktorka Dagmar Petrová:
„Když se kolagen v trojzávitnici smíchá se silnou kyselinou, denaturuje se stejně, jako se denaturuje bílkovina vajíčka během vaření. To znamená, že molekula se nevratně změní a ztratí schopnost reagovat na změny vnitřního prostředí.„

Kromě kolagenu ještě doporučujeme doplňovat i železo, zinek, selen a vitaminy. To vše lze ale bez problému nalézt v pestré stravě, a proto zdůrazňujeme, že pro udržení kvalitních vlasů bychom se měli i zdravě stravovat.

Inca Collagen

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti