Zamilujte si novou přírodní kosmetiku Mcely Bouquet

Veronika Lešková
06. Srpen 2018

Čistě přírodní ručně míchána kosmetika MCELY BOUQUET prošla druhou a zatím poslední vlnou změn. Celá kolekce 29 voňavých účinných produktů září novými obaly, působí svěže a má styl. Měnily se i ceny, množství, ale účinné složení je stejné nebo dokonce lepší. Ekologie hraje nezastupitelnou roli, produkty lze koupit už jen bez krabiček. Místo toho MCELY BOUQUET navrací nové stromy do přírody. Z jejího výtěžku se na podzim vysadí desítky stromů ve Mcelích a okolí pro další generace, lepší vzduch, ekologický systém i krásu Polabí.

Čistě přírodní kosmetická řada MCELY BOUQUET v kvalitě bio byla vyvinuta majitelkou Chateau Mcely Inéz Cusumano v roce 2010 s úmyslem podělit se o alchymistické a bylinkářské dědictví tohoto historického aristokratického sídla v samotném srdci Čech. Balzámy, oleje, séra, koupele i masky se míchají s velkou láskou a respektem přímo v zámecké laboratoři. V malých sériích pouze z nejčerstvějších a nejčistších, chemicky neupravovaných ingrediencí. Jsou určeny k péči o celé tělo až po konečky vlasů. Důležitou podstatou elixírů jsou vzácné esenciální oleje v bohatém aromaterapeutickém množství a bylinné extrakty, připravované přímo na zámku z místních bylin tradičními alchymistickými postupy. Elixíry působí na všech třech úrovních – omlazují tělo, uklidňují mysl a povznášejí ducha.

Nechte se nalákat na náš Mcelský tip a dopřejte si doma luxusní péči o Vaše celé tělo.

Elegantně růžově zabalen DISCOVERY AND TRAVEL SET, který v pěti krocích za pomoci pěti účinných bestsellerů pomůže ke zdravé a mladistvé pleti. Je vhodný pro první seznámení se značkou MCELY BOUQUET a objevení účinků přírodních produktů. Je ideální také jako dárek a skvělý do kabelky. Ženy jistě potěší, že v ceně jednoho exkluzivního produktu mohou mít hned pět menších s komplexním účinkem. Balení top pěti produktů, bez kterých se žena na dovolené neobejde, je ideální na cesty. Kolekce pečuje v pěti krocích (čištění - ROSEMARY BUTTER CLEANSER 10 ml, tonizace - ROSE CONDITIONING MIST 10 ml, ranní a večerní péče - ROSE FACIAL SERUM 5 ml, intenzivní regenerace MELISSA FACE BALM 10 ml a ošetření rukou WILD THYME HAND BALM 10 ml) k pěstěné pleti.