NEWS & ARTICLES

ŽIJTE PODLE SVÉHO S KNIHOU OD CANTWELL MARIANNE

ARTICLE BY
Cantwell Marianne

pokud cítíte, že vám zaměstnání nepřináší žádné uspokojení a rádi byste se od něj osvobodili, možná vás bude inspirací kniha, kterou jsme objevili na pultech. Nese název Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého. Knihu napsala Cantwell Marianne.

Kniha vás navede na myšlenku, jaké by to bylo, být nezávislý a třeba vám pomůže konečně udělat to, po čem možná tajně toužíte. A nebo vám ukáže, že vlastně spokojení jste, protože máte určité jistoty a stabilitu. Je to po všech stránkách zajímavá kniha a příjemné čtení.

Pokud hledáte knihu, která bude obsahovat návod na to, jak založit vlastní business, tato kniha to není. A možná ani žádná taková neexistuje. To hlavní, co chce autorka sdělit čtenářům a čtenářkám je to, že nic není nemožné.

Autorka sama pracuje na vlastní pěst, cestuje po světě, a rozjela řadu úspěšných projektů, takže píše z vlastní zkušenosti. Poví vám, jak začít podnikat s pár tisíci bez půjček a jak překonat prvotní problémy. Jak se nejlépe propagovat i to, jak si zajistit platící zákazníky.
Kniha také obsahuje zajímavá cvičení, na kterých si ověříte, zda má váš případný nový plán smysl.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Grada Publishing
234 264 401
obchod@grada.cz
U Průhonu 22, 170 00 Praha 7

Firemní články

Přichází záhadná Valerie! Holky ji budou obdivovat, klukům nedá spát…

28.2.2017

Nejpůjčovanější autorka dětské literatury v českých knihovnách přichází s novou knižní sérií. Čaruje v ní záhadná školnice – postava, která se dosud v knihách pro děti neobjevila. O atraktivní výtvarnou stránku se postarala ilustrátorka a módní designérka Zuzana Osako. Zimní novinka Zuzany Pospíšilové vyšla na konci ledna.

Cantwell Marianne

ŽIJTE PODLE SVÉHO S KNIHOU OD CANTWELL MARIANNE

8.1.2016

pokud cítíte, že vám zaměstnání nepřináší žádné uspokojení a rádi byste se od něj osvobodili, možná vás bude inspirací kniha, kterou jsme objevili na pultech. Nese název Vydělávejte na tom, co vás baví, a žijte podle svého. Knihu napsala Cantwell Marianne.

Doc. PhDr. Jitka Vysekalová, Ph.D

AKTUÁLNÍ POZNATKY O EMOCÍCH SHRNUJE KNIHA OD JITKY VYSEKALOVÉ

18.12.2015

Emoce jsou všude kolem nás a provázejí nás celým životem. Hrají v našich životech důležitou roli. Poznatky o emocích se dají využít také v marketingu, o čemž nás přesvědčila publikace Doc. PhDr. Jitky Vysekalové, Ph.D., Emoce v marketingu. Paní Vysekalová působí jako nezávislý poradce v oboru psychologie trhu a marketingové komunikace.

REVOLUCE V PODNIKÁNÍ OČIMA DANIELA PRIESTLEYHO

15.12.2015

Představujeme vám útlou knihu s názvem Revoluce podnikání, jejímž autorem je úspěšný podnikatel Daniel Priestley.

PSYCHOLOGIE MASOVÝCH VRAHŮ NAHLÍŽÍ DO STINNÝCH STRÁNEK LIDSKÉ PSYCHIKY

10.12.2015

Příběhy, které nikdo z nás nechce zažít. Příběhy, od kterých se však, když je začneme číst, nemůžeme odtrhnout, podivně nás přitahují.
Představujeme knihu Psychologie masových vrahů od Andreje Drbohlava, která je zajímavá, fascinující a poučná.

ODBORNÁ PUBLIKACE VÝZKUM MÉDIÍ OD RENÁTY SEDLÁKOVÉ

3.12.2015

Přinášíme tip na odbornou publikaci pro ty z vás, kteří se zabývají mediální komunikací a jejím výzkumem. Kniha Výzkum médií od Renáty Sedlákové nabízí pohled na zásadní techniky, které jsou potřebné k analýze obsahu i samotných příjemců mediální komunikace.

JAK RYCHLE ZBOHATNOUT RADÍ VE SVÉ KNIZE MILIONÁŘ ANDREJ PREŠOVSKÝ

1.12.2015

Andrej Prešovský je slovenský milionář, který ve své knize JAK RYCHLE ZBOHATNOUT radí, jak dosáhnout úspěchu a s tím spojeného bohatství. Proto se také podle nás tato kniha liší od jiných příruček, které radí, co a jak dělat pro získání pohádkového bohatství.

INSPIRATIVNÍ ITALSKÁ KUCHAŘKA INSPIRATO DA ITALIA – VŠICHNI KE STOLU

25.11.2015

Přinášíme vám skvělý tip na kuchařku. V nakladatelství Grada vyšla kniha Inspirato da Italia – Všichni ke stolu. Nová malá kuchařka plná italských receptů, kterou, přesně jak se píše v názvu, se můžete nechat klidně jen inspirovat. A určitě si nemyslete, že zde najdete recety na „pouhé“ těstoviny nebo pizzu.