ALCHYMIST GRAND HOTEL & SPA, LUXUSNÍ BUTIKOVÝ HOTEL V HISTORICKÉM CENTRU PRAHY

Redakce
21. Únor 2018
Hotel Alchymist Grand Hotel & Spa se nachází jen několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany. Tento 5hvězdičkový boutique hotel vás okouzlí svým pohádkovým prostředím, vytříbenými pokoji a historickým rázem.

Ubytovat se můžete v několika typech pokojů, mimo jiné i v pokojích Deluxe. K dispozici je zde klimatizace, plazmová TV, DVD a CD přehrávač, trezor, mini-bar a možnost vysokorychlostního připojení k Internetu. Součástí pokoje je luxusní mramorová koupelna se sprchou, vanou a bidetem. V rámci ubytování je vstup do Klubu Zdraví, který je plně vybaven posilovnou s přístroji Technogym, bazénem, vodopádem, saunou nebo parní lázní.

Unikátní jsou zdejší junior suity. Na první pohled okouzlí dekorací buď v červeno-zlaté, nebo v modro-zlaté barvě. Díky malovaným dřevěným stropům, křišťálovým lustrům, dubovým podlahám a perským kobercům se tu budete cítit jako v dobách dávno minulých. Také v rámci tohoto ubytování budete moci bezplatně zajít do Klubu Zdraví

V hotelu je restaurace Aquarius, k níž patří barokní nádvoří. Vaří zde výborné domácí italské těstoviny a speciality z ryb a plodů moře. Vynikající káva je podávána v hotelové kavárně Café Barocco Veneziano. Své si tu najdou i milovníci kvalitní čokolády, kteří si zde mohou vychutnat i delikátní chuť originálních Alchymist pralinek i jiných dezertů.

Po dobrém jídle si můžete dopřát relaxaci v hotelovém Spa, které je situované ve starobylých sklepeních hotelu. Každý host si může vychutnat masáž, obličejovou terapii, manikúru či pedikúru, a to v celkem 7 místnostech.

Alchymist Grand Hotel and Spa