POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE V ALCHYMIST GRAND HOTEL & SPA

Redakce
24. Únor 2015
Pouze pár kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, v samém srdci Malé Strany se nachází naprosto jedinečný Alchymist grand Hotel and Spa. Hotel, jenž je ověnčen mnoha světovými oceněními tu zaujímá plochu 4 původních měšťanských domů.

Nejstarší z nich, tzv. dům “U Ježíška”, prošel v průběhu let mnoha úpravami, až tu nakonec v roce 2006 vznikl 5 hvězdičkový bouitique hotel, jež snoubí barokní noblesu s renesančními prvky.

Vstupte a vychutnejte si čarovnou atmosféru tohoto jedinečného prostředí. Vaše pohádkové odpoledne právě začíná…

Co všechno je součástí balíčku sklenička Alchymist sektu s čerstvou jahodou na uvítanou osvěžující exotické ovoce zapůjčení nadýchaných županů a osušek hodinovou relaxaci v unikátním gotickém sklepení lázní Ecsotica and Health Club s bazénem osvětleným křišťálovým lustrem, saunou, párou a posilovnou 90 minutovou masáž dle Vašeho výběru od profesionálních a zkušených terapeutek šálek čaj ze speciální wellness kolekce tříchodové menu dle vlastního výběru připravené šéfkuchařem Tomášem Syslem včetně vína dle doporučení sommeliera, minerální vody káv nebo čaje servírované v restauraci Aquarius Pohádkové odpoledne si můžete rezervovat za cenu 3750 Kč.

Alchymist Grand Hotel and Spa