AMBASADOŘI POVĚSTNÉHO “ART DE VIVRE" PŘEDSTAVUJÍ EXKLUZVNÍ KOLEKCI CUISINE MODERNE BY M&A

Šéfkuchař Yannick Alleno
Redakce LUXUS.cz
07. Listopad 2014

Nová kolekce uznávané francouzské značky  Mauviel 1830, jež vznikla ve spolupráci s michelinským šéfkuchařem Yannickem Allénem, se hodlá stát klenotem všech kuchyní. Jde o inspirativní, moderní a zároveň tradiční francouzské nádobí.

 

Tříhvězdičkový michelinský šéfkuchař mu dal do vínku robustní jednoduchost a tradiční francouzský výrobce špičkového nádobí mu pak přidal ještě své řemeslné mistrovské zpracování, které má téměř 200letou tradici. Je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů, je plné harmonie a jednoduché krásy, jež se umně snoubí s dokonalou funkčností. 

Official Press Release

Official Press Release

O Mauviel

O rodinné firmě Mauviel je známo, že klade důraz na kvalitu i rozvoj řemeslné tradice. Historie společnosti sahá až do roku 1830, kdy vznikla. Dnes Mauviel vede Valérie Le Guern Gilbert, majitelka pocházející ze sedmé generace majitelů. Stylové a kvalitní výrobky této značky jsou známé a vyhledávané po celém světě.

Spolupráce s Yanniickem Allénem vyústila k vytvoření zcela nové inovativní a limitované kolekce nádobí Cuisine Moderne by M&A, jež je vyrobeno z pěti vrstevného materiálu, který je co do schopnosti distribuce tepla srovnatelný s profesionálním měděným nádobím. Díky plášti nerezové oceli je tato kolekce současně velmi praktická a nenáročná na údržbu. Minimalistický design podtrhuje ušlechtilost oceli, která se na povrchu střídá v lesklých a mastných pásech. Robustní nýtované rukojeti nesou tradiční logo Mauviel a iniciály Yannicka Alléna jako spolutvůrce této řady.

Official Press Release

Official Press Release

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor