Americká chladnička LG

Veronika Lešková
09. Červenec 2018

Je nový luxusní výrobek značky LG má snadnější přístup a velikou kapacitu 571 litrů. Díky, které můžete využít lepšímu a konfortnějšímu skladování potravin. Prosklená dvířka Door-in-Door umožňují snažší přístup k nápojům a občerstvení, aniž byste zbytečně ztráceli chladný vzduch ze zbytku chladničky.

Pure N Fresh Minimalizujte pachy ve své chladničce pomocí jedinečného systému čištění vzduchu. Uhlíkový filtr (deodorizér) čistí vzduch v kombinaci s výkonným ventilátorem, který aktivně nasává vzduch přes filtr. Odvádí jej svěží zpět do tří různých úrovní polic v chladničce.

Úspora energie díky lineárnímu kompresoru je jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG. Využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32 %  nižší spotřeba energie. Na lineární kompresor společnosti LG je také poskytována 10letá záruka. Vždy čistá voda Nový nápojový automat umožňuje naplnění vyšších lahví bez obtíží.

Technologii Total No Frost dosáhne teplota v chladničce nastavené úrovně a zůstává stejnoměrná, aby umožnila delší konzervaci potravin. Výsledky byly ověřeny prestižní německou laboratoří SLG. Mráz se dále netvoří, takže není nutné chladničku odmrazovat.

Slim Indoor Icemaker je moderní zařízení na výrobu ledu je instalováno ve dveřích chladničky. Zůstává tak k dispozici větší prostor pro police a potraviny také mohou být uloženy ve dveřích. Upravte nastavení chladničky s kompatibilním smartphonem a softwarem můžete pomocí LG Smart ThinQ™ dálkově nastavit teplotu.