NEWS & ARTICLES

Aňa Geislerová připravila bio denní olej Inlight. Výtěžek půjde na nemocné

ARTICLE BY

Herečka Aňa Geislerová se rozhodla nahlédnout pod pokličku výroby 100% bio kosmetiky Inlight, kterou ručně vyrábí lékař, homeopat a bylinkář, doktor Mariano Spiezia a to čistě z blahodárných bylin a olejů. Vypravila se za ním do anglického Cornwallu, kde si vyzkoušela vlastnoručně namíchat Bio denní olej Inlight, který je plný růží a organické vanilky.

Aňa při své návštěvě anglického venkova nafotila tématické fotky v rozkvetlé přírodě v duchu filosofie Inlight. Při výrobě kosmetiky nejprve zpracovávala poupata růží, přimíchávala rostlinné oleje a drcené vanilkové lusky.

Směs, kterou namíchala, se následně musela více než dva měsíce macerovat. Tento proces dal vzniknout opravdu nádhernému produktu, kterým je podmanivě voňavý olej s tóny hřejivé vanilky, jež potěší ženy i muže. Pleť je díky výtažkům silně hojivých a omlazujících bylin krásně hydratovaná, vypnutá, bez pupínků a zarudnutí.

Jednotlivé poměry rostlinných másel a bylin jsou v souladu s homeopatickou léčbou, aromaterapií, fyziologickým fungováním pokožky i synergií mezi rostlinami. Bio balzámy mohou používat lidé s kterýmkoliv typem pleti, včetně citlivé a problematické. Pro doktora Spiezia je určující, kdo směs připravuje, neboť je přesvědčený, že energie výsledného produktu je ovlivněna právě osobou, která se podílí na jeho výrobě. V tomto případě je to právě Aňa, která zde vyráběla pro dobrou věc. Výtěžek z prodeje 130 kusů, které čítá produkce bio denního oleje, totiž půjde na pomoc nemocným cystickou fibrózou. Olej "Made by Aňa" zakoupíte za 1 495,- Kč na stránkách www.biOrganica.cz


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

LA BIORGANICA S.R.O.
+420 296 826 955
info@biorganica.cz
Starodejvická 4, Praha

Firemní články

100% BIO kosmetika Inlight: Nová kvalita vlasů díky Vlasovému elixíru s kopřivou a lopuchem

31.8.2016

Hormonální výkyvy, častý stres, nedostatečná výživa, kulmování i žehlení. Faktorů, které se negativně podepisují na kvalitě našich vlasů, je bohužel spousta. Na obnovu růstu a regenerace vlasového vlákna tak britská 100% BIO kosmetika Inlight přichází s Vlasovým elixírem nabitým tím nejsilnějším z přírody.

Aňa Geislerová připravila bio denní olej Inlight. Výtěžek půjde na nemocné

18.5.2018

Herečka Aňa Geislerová se rozhodla nahlédnout pod pokličku výroby 100% bio kosmetiky Inlight, kterou ručně vyrábí lékař, homeopat a bylinkář, doktor Mariano Spiezia a to čistě z blahodárných bylin a olejů.