ANNA K: NIC JINÉHO NEŽ ZPÍVAT NEUMÍM

Andrea Mevaldová
20. Duben 2016
Česká zpěvačka, skladatelka a herečka Anna K se na setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club vyznala z lásky ke zpěvu. Zpěvačka má za sebou velké životní zvraty a i přesto je stále pozitivně naladěna. Anna K pochází z Krkonoš, v mládí se věnovala závodnímu lyžování a samozřejmě zpěvu. Na konec u zpěvu zůstala.

Za zpěv nasbírala během života velkou spoustu ocenění , mimo jiné i pět sošek Anděl. O své kariéře říká: „Našla jsem svou cestu a doufám, že jsem jako interpret uvěřitelná. Neberu to jako závod o ocenění, ale jako lék pro sebe i pro všechny, kterým moje zpívání přinese dobrou náladu. Každý aspoň malý úspěch je věc, která vás může motivovat dál. Neúspěch je v jakémkoli oboru frustrující.“

Jako hlavní host promluvila o životních zvratech, které ji život nachystal a co vše musela překonat. Vážná nemoc ji připravila o dva roky života, ale rozhodně ji nezměnila. Byla kousek od smrti,ale v tomto boji úspěšně zvítězila. Během léčby se rozhodla upozornit na prevenci rakoviny prsu a tak vznikla kampaň "Chceš žít jako já", která měla obrovský úspěch.

Kromě hlavního hosta vystoupila na setkání dámského klubu ještě celá řada dalších zajímavých osobností. Témata zdraví, relaxace a prevence doplnila i prezentace „Nude by Sephora“. Na setkání dámského kluby vystoupila také celá řada zajímavých osobností. Byla zde možnost ochutnat tradiční čaje Dilmah a kdo měl zájem mohl se zúčastnit degustace vín z vinařství Trapiche. Nechyběla tradiční tombola a dobročinný bazar.