CHARITATIVNÍ KONCERT ADAMA PLACHETKY V PRAŽSKÉM ŽOFÍNĚ

08. Leden 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17018

Jedinečný český basbarytonista Adam Plachetka podpoří Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny. Charitativní koncert Adama Plachetky se bude konat dne 16.února 2016 od 19.30 v prostorách paláce Žofín. Umělec zde vystoupí bez nároku na honorář za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou šéfdirigenta Ondreje Lenárda. Během večera zazní díla Mozarta, Donizettiho, Rossiniho, Verdiho a Belliniho.

Žehlíme si karmu

Žehlíme si karmu

“Loni jsem se stal otcem zdravé a krásné dcery”, říká Adam Plachetka k tomuto charitativnímu koncertu. „Překvapilo mě, kolik děti se narodí předčasně a jak těžké a nelehké jsou jejich životy na začátku. Uvědomil jsem si, jaké jsme měli s mou ženou Kateřinou štěstí a rozhodl jsem se touto cestou pomoci těm opravdu nejmenším a jejich rodičům”, dodává.

„Je nám velkou ctí, že Adam Plachetka spojil své jméno a své pěvecké umění právě s naším nadačním fondem pro předčasně narozené děti a jejich rodiny“, říká Hana Píšová, zakladatelka nadačního fondu. Vstupenky na recitál jsou v několika cenových kategoriích, přičemž ta nejvyšší v sobě zahrnuje benefiční večeři za účasti Adama Plachetky a vzácných hostů. Mediálním partnerem je Česká televize, Český rozhlas Region a časopis Reporter. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal.

Galerie

Žehlíme si karmu