Diesel´s Only the Brave – vůně pro pravé muže

Only the Brave by Diesel
13. Červen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12963

Značka Only the Brave se pro Diesel stala již prakticky ikonickou. Její nejnovější inkarnace nese označení Silver a kromě mužné vůně nepostrádá ani správný macho design. Již na první pohled je tak zřejmé, že tento pánský parfém je určený pro opravdové chlapy. Od prvního do posledního detailu vysílá tato vůně jasný signál – neexistuje překážka, kterou nelze překonat, neexistuje síla, která by opravdového muže mohla přimět rezignovat na své sny. Jít si za svým, držet se svého přesvědčení, to dokážou pouze stateční, praví muži – Only the Brave.

Only the Brave by Diesel

Only the Brave by Diesel

Základními tóny vůně jsou svěží citrusy, mandarinka a koriandr. Rozeznáte v ní však i unikátní labdanum, růži či levanduli, ambru nebo cedr. Počítat můžete s vůní, která je dlouhotrvající a která se hodí pro každou situaci. Ať již je před vámi jakákoliv výzva a jakkoliv se váš den bude vyvíjet, vůně Only the Brave bude stále s vámi a nenechává vás „ve štychu“.

Vůně Only the Brave je dostupná v objemech od 35 do 75 ml. Design rozprašovače je vyvedený v podobě zaťaté pěsti, která symbolizuje sílu i odolnost. Stříbrná barva vypadá vždy luxusně a ani na tomto parfému tomu není jinak. Vůně Only the Brave od Diesel je opravdu mužná a zaslouží si místo i ve vaší koupelně.

Galerie

Only the Brave by Diesel