Do závoje elegance Vás zahalí Emporio Because It´s You

08. Červen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12241

Giorgio Armani je módní návrhář, který si svým rozpoznatelným a nevtíravým stylem získal ženy po celém světě. Jeho vize elegance, jež přesahuje trendy, spojuje modernost s nadčasovostí. Vůně a oblečení Armani jsou prodchnuty jemností, diskrétností, zdrženlivostí a osobitostí. Parfémy Giorgio Armani odhalují lidskou povahu bez příkras. Nejinak je tomu u nové vůně Because It´s You.

Při tvorbě této parfémované vody napadala její autorku, Anne Flipo, otázka „Co to ta vzrušující mladá žena nosí ve svém srdci?“ Vůně je nestydatě ženská, plná, instinktivní a vášnivá. Její kouzlo je okamžitě zřejmé, stejně jako jsou okamžitě návykové ingredience v ní použité.

Vůně si hraje s myšlenkou svádění v takové intenzitě, v jaké se v ní mísí vanilka s pyžmem. Spolu odhalují neuvěřitelně hlubokou smyslnost. Because It´s You je podmanivá vůně vyjadřující naléhavost lásky, která bere každou příležitost…

V této svěží, květinové vůni je dominantní kombinace červených třešní a akordu vanilky. Svrchní tóny tvoří malina a neroli, v srdci parfému je růže absolute, základ tvoří vanilka a pižmo. K dámské vůni je také pánská varianta Stronger With You. Nový voňavý pár a nový pilíř vůní Emporio Armani má reprezentovat „autentickou současnou lásku.“ K dostání je vůně ve 30ml, 50ml a 100ml flakónech.

Galerie