NEWS & ARTICLES

Dokonalé vlasy Vám vykouzlí produkty Rowenta Premium Care

ARTICLE BY

Produkty Rowenta Premium Care jsou unikátní v tom, že mají povrch napuštěný keratinem a arganovým olejem. Díky nim budou vaše vlasy rozzářené a nezkrepacené.
Obzvláště když zbytek rodiny ještě spí, oceníte ultra tichý fén Silence AC. Tento vysoce výkonný fén zachovává až o 25 % více hydratace díky technologii Hydra Protect Technology pro zdravý lesk vlasů. Za skutečně rychlé vysoušení může patentovaný profesionální AC motor s příkonem 2300 W, který je v něm ukryt.

Zvláště na slavnostnější příležitosti mnoho žen sáhne po kulmě. Pružné a živé lokny snadno vytvoří parní kulma Rowenta Premium Care. Její technologie hydraboost zaručuje jemný a konstantní rozptyl páry po celé délce vlasu a zachovává až 98 % přirozené hydratace vlasu. Vlasy jsou zdravější a vlny jsou oslnivější než kdy předtím a navíc dlouho vydrží.

Snadné vysoušení od kořínků ke konečkům zajistí rotační kartáč Brush Activ' Compact. Tento horkovzdušný kartáč nabízí příkon 800 W a dva stupně nastavení teploty/rychlosti pro snadné tvarování a bezchybnou kontrolu stylingu. Dokonalou finální úpravu zajistí funkce chladného vzduchu, který účes zafixuje.

Vynikající je pro narovnání vlasů šetrná žehlička Brush&Straight s integrovaným hřebínkem z přírodních štětin. Žehlička umožňuje vyžehlení jedním tahem při šetrné teplotě 170°C (oproti běžné žehličce při 200°C), která nepoškozuje strukturu vlasů ani při dlouhodobém každodenním používání. Integrovaný kartáč navíc dodává přirozený objem pro výsledný styling plný života. Všechny produkty naleznete na www.rowenta.cz.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*Groupe Seb
731 010 111
groupeseb_czechrepublic@mailgb.custhelp.com
Campus - 112, Chemin du Moulin Carron, ECULLY

Firemní články

Rowenta proti ranním vrabčím hnízdům

27.10.2017

Německá značka Rowenta již od roku 1909 přitahuje ty nejnáročnější zákazníky svými vysoce kvalitními produkty, které jsou zárukou dokonalých výsledků. Sortiment výrobků, které nabízí, je široký. Snoubí se v nich bezkonkurenční technologický výkon, propracovaný design a vysoká úroveň praktičnosti.

Tefal Instant Control: snadné a výkonné napařování pro vyrovnání záhybů

22.12.2017

Naše redakce měla možnost vyzkoušet napařovač oděvů Tefal Instant Control IS8380.Výrobce slibuje, že tento napařovač rychle a účinně vyhlazuje záhyby a odstraňuje pachy, což můžeme potvrdit. Má patentovaný systém vertikální opory Press & Steam, který nabízí rovnou plochu, proti níž lze oděv žehlit.

KRUPS Evidence umí kávu jako málokdo

18.1.2018

Do řady kávovarů KRUPS Evidence se musíte zamilovat. Sám výrobce ji označuje za vlajkovou loď svých luxusních spotřebičů. Tyto kávovary získávají z kávových zrn to nejlepší a maximální rychlostí přenáší jejich chuť, vůni i každou nuanci aroma speciálních odrůd do vašeho šálku.

Dokonalé vlasy Vám vykouzlí produkty Rowenta Premium Care

9.3.2018

Produkty Rowenta Premium Care jsou unikátní v tom, že mají povrch napuštěný keratinem a arganovým olejem. Díky nim budou vaše vlasy rozzářené a nezkrepacené.