Dokonalé vlasy Vám vykouzlí produkty Rowenta Premium Care

Redakce
09. Březen 2018
Čtenost článku je: 13106 [?]
Produkty Rowenta Premium Care jsou unikátní v tom, že mají povrch napuštěný keratinem a arganovým olejem. Díky nim budou vaše vlasy rozzářené a nezkrepacené. Obzvláště když zbytek rodiny ještě spí, oceníte ultra tichý fén Silence AC. Tento vysoce výkonný fén zachovává až o 25 % více hydratace díky technologii Hydra Protect Technology pro zdravý lesk vlasů. Za skutečně rychlé vysoušení může patentovaný profesionální AC motor s příkonem 2300 W, který je v něm ukryt.

Zvláště na slavnostnější příležitosti mnoho žen sáhne po kulmě. Pružné a živé lokny snadno vytvoří parní kulma Rowenta Premium Care. Její technologie hydraboost zaručuje jemný a konstantní rozptyl páry po celé délce vlasu a zachovává až 98 % přirozené hydratace vlasu. Vlasy jsou zdravější a vlny jsou oslnivější než kdy předtím a navíc dlouho vydrží.

Snadné vysoušení od kořínků ke konečkům zajistí rotační kartáč Brush Activ' Compact. Tento horkovzdušný kartáč nabízí příkon 800 W a dva stupně nastavení teploty/rychlosti pro snadné tvarování a bezchybnou kontrolu stylingu. Dokonalou finální úpravu zajistí funkce chladného vzduchu, který účes zafixuje.

Vynikající je pro narovnání vlasů šetrná žehlička Brush&Straight s integrovaným hřebínkem z přírodních štětin. Žehlička umožňuje vyžehlení jedním tahem při šetrné teplotě 170°C (oproti běžné žehličce při 200°C), která nepoškozuje strukturu vlasů ani při dlouhodobém každodenním používání. Integrovaný kartáč navíc dodává přirozený objem pro výsledný styling plný života. Všechny produkty naleznete na www.rowenta.cz.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže