EMILE HENRY – KVALITA, KTERÁ NESTÁRNE

Michal Hutta
06. Říjen 2014

Francouzská značka Emile Henry využívá tisíciletých prověřených zkušeností s tradičním používáním keramické hlíny k vaření a k uchovávání jídla. Nově k tomu přidala moderní technologie a v konečném výsledku zde máme dokonalé keramické nádobí na vaření, pečení a stolování.

Keramické nádobí Emile Henry je velmi oblíbené mezi amatérskými kuchaři, ale nenechají na ně dopustit ani profesionálové. Každý kus je naprostý originál, protože je vyrobený ručně z čistě přírodního materiálu, jenž neobsahuje olovo, kadmium ani jiné těžké kovy. 100% nezávadnost je tak proto zaručena.

Díky unikátní technologii Ceradon® je keramika mimořádně odolná proti otlučení, poškrábání, vyblednutí a také proti teplotním šokům. Navzdory pověstné křehkosti keramiky tak získáváte nádobí, v němž je možno vařit různými způsoby. Jeden kus nádobí ustojí všechny kuchyňské procesy, a to i když do něj vložíte suroviny přímo z mrazáku a dáte ji přímo do rozpálené trouby. V nádobí můžete péct, ohřívat, a pak rovnou krájet a servírovat.

Výrobky Emile Henry si  můžete zakoupit v Potten Pannen Staněk.

www.pottenpannen.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor