Gentleman Givenchy, vůně vyjadřující smyslnou a přirozenou osobnost svého nositele

14. Září 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15854

Od otevření svého módního domu v roce 1952 Hubert de Givenchy rozvíjí směs fantazie a elegance. Inspiruje se Audrey Hepburnovou, svou drahou múzou. V současnosti jeho typický rukopis nově interpretuje talentovaný tvůrce módního domu, Riccardo Tisci. Givenchy proslul svými vůněmi, které jsou neuvěřitelně chic.

V roce 2017 získala klasická vůně Givenchy Gentleman úplně novou, modernizovanou reinterpretaci pod jménem Gentleman Givenchy. Vůně je popisována jako směs síly a sladkosti. Jedná se o moderní, klasickou Givenchy vůni, jako stvořenou pro pravého gentlemana, který vyzařuje smyslnou a přirozenou osobnost.

Vůni vévodí neočekávané květinové spojení. Klasické nóty levandule se v ní proměňují v ušlechtilý kosatec, který tvoří srdce vůně. Sladká hruška jí dodává netypickou vůni něhy, elegantní strukturu jí dodává akord kůže.

S těmito ingrediencemi a silnou charakteristikou se značka Givenchy odvážila nabídnout delikátní vůni Gentleman, která vytváří nadčasovou stopu pro moderního muže. Stejně tak moderní je herec Aaron Taylor-Johnson, který je tváří Givenchy Gentleman.

Galerie