NEWS & ARTICLES

Global Wines otevřel v Brně první mimopražskou kamennou prodejnu

ARTICLE BY

Společnost Global Wines, největší dovozce a distributor vín v České republice, rozšířila své služby a v červenci otevřela novou kamennou prodejnu v Brně. Jedná se o první mimopražskou pobočku, která nabízí sortiment vín a destilátů společností Global Wines & Spirits. Ta nabízí více než 2000 položek. Prodejna slouží k okamžitému nákupu, ale také jako výdejní místo pro e-shop Global-wines.cz.

Zákazníci tak mohou v brněnské pobočce vybírat ze široké nabídky vín z celého světa a zároveň prodejnu využít jako odběrové místo poté, co si vína či destiláty vyberou a objednají na e-shopu www.global-wines.cz . Pro ochutnávku novinek či specialit ze světa vín slouží speciální ochutnávková zóna.

V prodejně její návštěvníci najdou vína evropských i celosvětově známých a oblíbených vinařství jako jsou třeba vyhlášené italské Antinori, španělské vinařství Torres, rakouská vína z vinařství Johann Topf a Domäne Wachau, portugalské Real Companha Velha, novozélandské Villa Maria či francouzské vinařství Domaines Barons de Rothschild, zde pak také vybraná vína tohoto prestižního vinařství z vinic z Nového světa.

V prodejně jsou k dostání také šampaňské a sekty, například španělský sekt typu Cava z vinařství Freixenet či šampaňské Lanson a Pol Roger. Kromě toho zde nabízí řadu těch nejlepších destilátů.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

GLOBAL WINES
221965253
gruncl@global-wines.cz
Václavské náměstí 815/53, Praha

Firemní články

Global Wines otevřel v Brně první mimopražskou kamennou prodejnu

10.8.2017

Společnost Global Wines, největší dovozce a distributor vín v České republice, rozšířila své služby a v červenci otevřela novou kamennou prodejnu v Brně. Jedná se o první mimopražskou pobočku, která nabízí sortiment vín a destilátů společností Global Wines & Spirits. Ta nabízí více než 2000 položek.

Australské vinařství Penfolds vyrábí kvalitní vína pro každou příležitost

1.12.2016

Vůbec nejslavnějším vinařstvím Austrálie je Penfolds. Zároveň je také výrobcem velmi známého vína Grange. Historie této vinice spadá do poloviny 19. století, kdy si mladý doktor Christopher Rawson vzal za ženu Mary Penfold. Svoji první vinici s názvem Grange Winery měl v Magill na předměstí Adelaide.

Domäne Wachau, vinařství produkující špičkové rakouské veltlíny a ryzlinky

1.12.2016

Rakousko patří mezi regiony, které se mohou pyšnit velmi dlouhou vinařskou historií, téměř 5 000 let. Díky chladnějšímu podnebí se místní vinaři zaměřují zejména na vína bílá, nejkvalitnější z nich pocházejí z malebného, terasovitého údolí Dunaje – Wachau.

Official Press Release

ROYAL SALUTE 21-LETÁ PŘEDSTAVILA NOVÝ LUXUSNÍ OBAL

13.2.2015

Závěrem roku Royal Salute představila nový moderní vzhled láhve u své jednadvacetileté skotské.

Official Press Release

RŮŽOVÁ VÍNA: DELIKÁTNÍ OSVĚŽENÍ BĚHEM LETNÍ SEZONY

28.7.2013

Růžová vína jsou stále populárnější, platí to zejména během letních měsíců, kdy jsou - na rozdíl od jiných alkoholických nápojů - příjemnými osvěžujícími společníky, ať už jde o skleničku po obědě, nebo večerní sedmičku.
Pokud máte rádi vyváženou ovocnou chuť a příjemné aroma, určitě se vám hodí několik “růžových” tipů:
 

Official Press Release

PUTOVNÍ FESTIVAL WINE TOUR 2013 ZVE MILOVNÍKY VÍNA Z CELÉ REPUBLIKY, 28.5. – 6.6. 2013

27.5.2013

Rozsáhlou nabídku vín od nejvýznamnějších vinařství z Itálie, Francie, Portugalska, Itálie, jižní Ameriky a dalších zemí budete moci ochutnávat postupně od 28. května do 6. června v Ostravě, Brně, Hradci Králové, Karlových Varech, Děčíně a Praze.

Official Press Release

BUSHMILLS 21 YEARS OLD SINGLE MALT

17.2.2013

Legendární irská whiskey Bushmills přichází na český trh s horkou novinkou pro opravdové znalce. Na pultech prodejců špičkového alkoholu se nově objevuje Bushmills 21 Years Old Single Malt, která patří mezi prémiové produkty.