HALLOWEEN 2014 V ALCHYMIST GRAND HOTEL & SPA

Michal Hutta
07. Listopad 2014

Halloween je již za námi. Musíme říct, že letošní oslava tohoto nevšedního dne, pořádaného Alchymist Grand Hotel & Spa, se vskutku vyvedla. Tvůrci tohoto jedinečného včera se inspirovali slavným americkým filmovým párem - Ginger a Fred. 

Hosté si tak během tohoto večera užili neskutečnou zábavu. Hrála dobová hudba a proběhlo i skvělé stepařské představení za doprovodu známých filmových melodií. A jelikož je svět tance úzce spjat i se stylovou módou a pohodlnou obuví, nesměla chybět ani módní přehlídka. Na ní představila česká návrhářka Iveta Petuchová, ve spolupráci s rakouskou obuví Högl, svou aktuální kolekci plnou ženskosti, vyznačující se detailní krejčovinou. Exkluzivní ochutnávka z podzimní kolekce značky Högl zahrnovala i boty z limitované edice Guido Maria Kretschmer, které jsou vyrobeny z té nejjemnější kůže a bohatě zdobeny krystaly Swarovski.

Lesk večera pak podtrhl i nadčasový brus křišťálu z české manufaktury Moser společně s elegantní květinovou výzdobou, které se zhostilo studio Mady Design. Gastronomické speciality zhotovila zdejší kuchyně podle dobových receptů pod vedením šéfkuchaře Tomáše Sysla. 

 

www.alchymisthotels.com

Alchymist Grand Hotel and Spa