HOTEL LA BALLERINA – NEJNOVĚJŠÍ PŘÍRŮSTEK V ALCHYMIST LUXURY GROUP

Michal Hutta
26. Květen 2014

Společnost Alchymist Luxury Group, vlastnící luxusní hotely Alchymist Grand Hotel & Spa, Alchymist Nosticova Palace a Alchymist Castle Suites, přivítala před nedávnem do své rodiny zbrusu nového člena. Hotel La Ballerina se nachází jen pár kroků od pražského Tančícího domu a nabízí hostům maximální komfort a služby na prvotřídní úrovni.

V hotelu La Ballerina se vám bude líbit, naleznou zde klid i pohodlí nároční hosté, jenž přijeli do Prahy za obchodem, tak i turisté, kteří si potrpí na luxusní a jedinečné ubytování. Vybavením a službami se hotel neliší od sesterských hotelů. Koncept tohoto hotelu však přeci jen vyznává klasický urbanistický styl, který se odráží hlavně na užitých moderních technologiích.

Hotel, který naleznete v centru, vám nabízí úchvatný výhled a ubytování v elegantně zařízených pokojích i apartmánech, v nichž se odráží historický charakter budovy. Design umožňuje kontrast s čistě moderním designem pokojů. Máte tak naprosto jedinečnou možnost vychutnat si prvotřídní služby a historickou atmosféru. 

                                                                                                                                                    www.alchymisthotel.com

Alchymist Grand Hotel and Spa