NEWS & ARTICLES

HRAČKÁŘSTVÍ HAMLEYS S DLOUHOLETOU TRADICÍ A LUXUSNÍM SERVISEM MÍŘÍ DO PRAHY

ARTICLE BY

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny milovníky hraček – děti i dospělé. Světoznámá britská značka Hamleys otevře konečně svou pobočku v České republice!

Nová interaktivní prodejna v ulici Na Příkopě s plochou 6 000 m2 se stane pravým rájem hraček pro všechny věkové kategorie díky svému jedinečnému konceptu a nádherným produktům. Ulice Na Příkopě se tak stane ještě více atraktivnější pro investory. Již nyní se tato ulice řadí mezi třicet nejlukrativnějších na světě.  

Pavel Čmelík, majitel franšízy Inexad, která vlastní práva na užívání značky Hamleys ve středoevropském regionu, k této události řekl: „Když jsem poprvé vstoupil do londýnského Hamleys, okamžitě jsem pocítil ten rozdíl mezi klasickým obchodem a Hamleys. Jsou to neuvěřitelné emoce, které zde zažíváte každý den. Chceme, aby se rodiče s dětmi skutečně pobavili a dali prostor své fantazii. Přesně takový je svět Hamleys. Je to svět neopakovatelných zážitků a překvapení. Jsme hrdí, že jej přinášíme do Prahy. “ 

Prodejna Hamleys bude otevřena na jaře 2016 a návštěvníci se mohou těšit na unikátní koncept, dosud v ČR nevídaný. Díky němu vkročíte do pohádkového světa, do nefalšované říše hraček a postav z oblíbených filmů. Děti si budou moci osahat všechny hračky a vyzkoušet různá řemesla. Samozřejmostí je pak světové proslulý maskot medvěd Hamleys.

Hračkářství Hamleys je na trhu již 255 let, je to společnost s dlouholetou tradicí založena v roce 1760. Ještě před 10 lety byly prodejny značky Hamleys jenom v Londýně, dnes mají 60 poboček po celém světě – V Rusku, Singapuru, Africe i nově též v Indii.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Hamleys
-
info@hamleys.cz
Na Příkopě 14, Prague 1

Firemní články

HRAČKÁŘSTVÍ HAMLEYS S DLOUHOLETOU TRADICÍ A LUXUSNÍM SERVISEM MÍŘÍ DO PRAHY

26.11.2015

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny milovníky hraček – děti i dospělé. Světoznámá britská značka Hamleys otevře konečně svou pobočku v České republice!

POZNEJTE V HAMLEYS ÚPLNĚ JINÝ SVĚT HRAČEK NEŽ ZNÁTE

5.5.2016

Dlouho očekávaný okamžik se stal skutečností. Praha má novou hračkárnu, největší prodejnu ve střední Evropě otevřel Hamleys v Praze na Příkopech. Hamleys Praha se nachází ve zrenovované obchodní a administrativní budově v historickém centru Prahy.

Unikátní Barbie s šaty od Oscara de la Renty

11.11.2016

Hračkářství Hamleys nabízí exkluzivně panenku Barbie, která má na sobě šaty speciálně navržené od módního guru Oscara de la Renty. Unikátní sběratelský kousek od firmy Mattel je inspirovaný svatebním lookem a tradicí, která je laděna do modra.

HRAČKÁŘSTVÍ HAMLEYS POŘÁDÁ SBÍRKU NA PODPORU NEMOCNÝCH DĚTÍ VE SPOLUPRÁCI S KAPKOU NADĚJE

9.1.2017

Kapka naděje pomáhá nemocným dětem ve více než 40 nemocnicích po celé České republice už více než 16 let. Hračkářství Hamleys bylo sice otevřeno teprve letos, ale i přesto se již stalo nedílnou součástí dětského světa v České republice. Tyto dvě instituce se nyní rozhodly spojit síly.