NEWS & ARTICLES

POZNEJTE V HAMLEYS ÚPLNĚ JINÝ SVĚT HRAČEK NEŽ ZNÁTE

ARTICLE BY

Dlouho očekávaný okamžik se stal skutečností. Praha má novou hračkárnu, největší prodejnu ve střední Evropě otevřel Hamleys v Praze na Příkopech. Hamleys Praha se nachází ve zrenovované obchodní a administrativní budově v historickém centru Prahy.

Neskutečný prostor 6 130 m2 unese malé i velké návštěvníky do světa her a nejrůznějších hraček. Koncept této hračkárny je zcela jiný, než na který jste zvyklí. V prostorech najdete také kavárnu, pestrou nabídku bonbonů na váhu JellyBelly a nabídku exkluzivních belgických čokolád originálních tvarů.
Samozřejmostí jsou hračky, tolik hraček, že nebudete vědět kam se dříve podívat a po které sáhnout. Vybírat můžete z více jak 10 000 hraček, z toho zhruba 40 % hraček, které na českém trhu nejsou jinde k dostání. Jsou zde i neobvyklé kreativní hračky, ale i hračky pro teenagery, které znají z online světa.

Jistě vás potěší hračky českých výrobců, jako například Moravská Ústředna - známé postavy z večerníčků (od Krtečka až po Rákosníčka), firma Detoa, která nabízí sortiment dřevěných hraček. Dále je tu známá postavička Igráček, společnost Abrex, která má v nabídce unikátní sortiment výrobce modelů aut včetně překrásné retrokolekce a Lali u které najdete hračky pro dětskou jógu.
Jsou zde i hračky dobře známé jako lego, nejkrásnější prezentaci kolekce Sylvanian Family, velká prezentace Playmobil a Ucelený sortiment NERF včetně zkušební střelnice. To není zdaleka vše pouze malá část toho co v Hamleys najdete.

Hamleys není jen obchod, je to obrovská herna pro celé rodiny. Dominantou je uprostřed stojící ohromný ozvučený kolotoč. Který byl během slavnostního otevření v obležení dětí. Další atrakce jsou také velmi ohromující, například obří skluzavka z patra vedoucí do přízemí, Také je zde závodní dráha, interaktivní vodní prvky, fotostěny s živými postavami a mnoho dalších možností zábavy a her.
Každé patro je kombinací prodejny, atrakcí a zábavy, nabízejících pastvu pro všechny smysly.

Pavel Čmelík, ředitel společnosti Inexad, která je držitelem licence Hamleys pro střední Evropu, řekl: „Máme velkou radost, že nyní mohou i zákazníci v Praze sami zažít, co znamená Hamleys. Dokážete si představit něco úžasnějšího pro vaše děti, než svět zábavy s více než padesáti tisíci hraček a plný atrakcí na dosah ruky? Nic nemůže být lepší, než vidět jejich šťastné tváře, budou nadšeny! Hamleys Praha otevíráme proto, abychom plnili jejich sny a dali vzniknout společným vzpomínkám rodin z celého světa. Máme fantastický tým demonstrátorů hraček a bavičů a chystáme spoustu překvapení, která zákazníci nikdy předtím nezažili. Zábava začíná!“

Hamleys je prostě něco co by jste se svými dětmi měli rozhodně navštívit a sami poznáte v čem jsou tak jiní, unikátní a čím se liší od ostatních hračkáren. Protože zábava začíná v Hamleys.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Hamleys
-
info@hamleys.cz
Na Příkopě 14, Prague 1

Firemní články

HRAČKÁŘSTVÍ HAMLEYS S DLOUHOLETOU TRADICÍ A LUXUSNÍM SERVISEM MÍŘÍ DO PRAHY

26.11.2015

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny milovníky hraček – děti i dospělé. Světoznámá britská značka Hamleys otevře konečně svou pobočku v České republice!

POZNEJTE V HAMLEYS ÚPLNĚ JINÝ SVĚT HRAČEK NEŽ ZNÁTE

5.5.2016

Dlouho očekávaný okamžik se stal skutečností. Praha má novou hračkárnu, největší prodejnu ve střední Evropě otevřel Hamleys v Praze na Příkopech. Hamleys Praha se nachází ve zrenovované obchodní a administrativní budově v historickém centru Prahy.

Unikátní Barbie s šaty od Oscara de la Renty

11.11.2016

Hračkářství Hamleys nabízí exkluzivně panenku Barbie, která má na sobě šaty speciálně navržené od módního guru Oscara de la Renty. Unikátní sběratelský kousek od firmy Mattel je inspirovaný svatebním lookem a tradicí, která je laděna do modra.

HRAČKÁŘSTVÍ HAMLEYS POŘÁDÁ SBÍRKU NA PODPORU NEMOCNÝCH DĚTÍ VE SPOLUPRÁCI S KAPKOU NADĚJE

9.1.2017

Kapka naděje pomáhá nemocným dětem ve více než 40 nemocnicích po celé České republice už více než 16 let. Hračkářství Hamleys bylo sice otevřeno teprve letos, ale i přesto se již stalo nedílnou součástí dětského světa v České republice. Tyto dvě instituce se nyní rozhodly spojit síly.