JOHN Varvatos OUD, vůně plná opulentního koření

Redakce Luxus.cz
21. Září 2017
John Varvatos představuje velkolepý příběh, který je zakotvený v bohaté tradici starého řemesla a nespoutané originalitě. Je to parfumerie, která nezná hranic. Pohání ji volnost a kreativita, inspirují ji vzácné přírodní materiály.

Její vůně jsou nekonvenční a výrazné, protkané rock&rollem a smyslem pro detail. Všechny odráží přesnost, mužnost, sofistikovanost, srdce a duši Johna Varvata.

S tajemnou vůní vzácných dřevin OUD a arganového oleje se přenesete do dálného orientu. Tato smyslná směs tradičních a moderních vůní dodá svému nositeli bohatou vůni, která trvá neskutečně dlouho. Sladký tabák vyzařuje svěží bohatost svrchních tónů. V srdci vás uchvátí opulentní koření, které tuto vůni zdobí jako cenný poklad.

Základ této vůně, která přišla na trh roku 2014, tvoří bobule jalovce, muškátový oříšek, šalvěj a cypřiš, v jejím středu jsou šafrán, skořice, pepř a kardamon. John Varvatos OUD v sobě nese tajemství a nezaměnitelnost skutečného, velmi vyhledávaného arganového oleje, čímž zanechává trvalý a jedinečný dojem.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor