KOLEKCE POHLREICH SELECTION SE ROZROSTLA O MLÝNEK NA PEPŘ ZANZIBAR

Andrea Mevaldová
25. Květen 2016
Exkluzivní kolekce kuchyňského nádobí a náčiní Pohlreich Selection se rozrostla o nové produkty. Váháte, jak a čím si vybavit kuchyň? Odpovědí je exkluzivní kolekce značkového kuchyňského nádobí a náčiní Pohlreich Selection.

Legendární mlýnky Peugeot se právem staly symbolem pověstné francouzské vášně pro gastronomii. Zanzibar je nový koncept nejen pro milovníky či znalce pepře. Mlýnek umožňuje snadné použití pro různé druhy pepře, kdy každý má specifickou vůni, chuť a intenzitu pálivosti, takže učiní pokrm jedinečným.

Díky patentované technologii uSelect si můžete vybrat ze šesti přednastavených stupňů hrubosti mletí – od nejhrubšího po nejjemnější. Součástí setu je elegantní mlýnek s praktickým podtáckem a také 3 zásobníky, které jsou přednaplněny 3 různými druhy pepře: Kampot, Sikara a Voatsiperifery. Každý z těchto pepřů má své vlastnosti a je něčím výjimečný.

Kampot je černý pepř, který pochází ze stejnojmenné kambodžské provincie. Pepř Sikara pochází z Madagaskaru, který je typický spíše pro pěstování zeleného pepře. Při pěstování bílého pepře je nutné nechat pepř dozrát, abychom získali velká pepřová zrnka. Tento pepř se hodí především na škeble, ústřice, bílé maso, drůbež, bílé rybí maso, vepřové a telecí maso a bílé omáčky. Poslední ze sady je Divoký černý pepř Voatsiperifery, tento druh pepře roste divoce a vytváří malé bobule s řapíkem. Zpracování divokého pepře je nelehký proces, protože pepřová zrnka obsahují hodně vody a jsou velmi křehká, proto je také tento pepř velmi vzácný. V celém konceptu Zanzibar je k dispozici celkem 8 druhů černého, bílého a červeného pepře z Kambodže, Madagaskaru a Vietnamu. Produkty z kolekce Pohlreich Selection zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na eshopu www.vasekuchyne.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor