Liga spravedlnosti nesmí ve filmotéce milovníků komiksů chybět!

Redakce
20. Březen 2018
Liga spravedlnosti, akční film z roku 2017, je od 14. března k dostání také ve formátu Blu-ray. Podtitul filmu, v němž hraje hlavní roli Ben Affleck, zní „Sám celý svět nemůžeš zachránit“.

A o co že v tomto novém akčním snímku půjde? Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě...

Kromě již zmíněného Bena Afflecka ve filmu hrají Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Henry Cavill, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Amber Heard a další. Disk obsahuje také bonusový materiál, v němž se dozvíte zajímavé informace třeba o kostýmech nebo o technologiích, které byly ve filmu použity.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor