Natuzzi odhaluje novou, vysoce kvalitní a designovou kolekci

Kendo
Hana Benešová
24. Květen 2017
Značka Natuzzi patří ke špičce výrobců kožených sedacích souprav. Tento největší italský výrobce nábytku odhaluje svoji novou kolekci. Pojďme se s ní seznámit…
Melpot

Melpot

Pohovka Herman, design Manzoni a Tapinassi, dovoluje hluboký, pohodlný posed. Sedací souprava je doplněna o verzi chaise-longue a další prvky dovolující maximální komfort. Zadní kovové opěry jsou velmi stylovým prvkem obklopující sedací a zádové opěry, což dodává celé konstrukci na dynamičnosti. Vše je perfektně sladěno a područky, zvýrazněné elegantním prošíváním, jen podtrhují celkový design pohovky.
RE-VIVE My Way

RE-VIVE My Way

Lineární tvar pohovky Iago harmonicky kombinuje jednoduchost s pohodlím polštářů. Nízké sezení ve spojení s polohovacím systémem nabízí maximální komfort snadno přizpůsobivý individuálním požadavkům. Pohovka s polohovacím mechanismem disponuje s tzv. systémem „soft touch“.
Galaxy

Galaxy

Fidelio je inovativní pohovka, nabízející extrémní komfort. Honosí se nadstandardním polohovacím systémem. Samozřejmostí je manuálně nastavitelný podhlavník. V případě volby elektrického polohovací mechanismu pro celý sedák je zajištěna funkce systému tzv. „zero wall“, kdy není žádná potřeba dodržovat odstup od zadní stěny pro polohování sedáku a zádové opěry. Verze s relaxační funkcí je také vybavena tzv. „soft touch“ mechanismem, kdy se polohování nastartuje díky přejetí ruky přes skryté pohybové čidlo mezi sedáky.
Melpot

Melpot

Philo je pohovka unikátního stylu s rafinovaným prošíváním a speciálně tvarovaným podnožím, což jí dodává na elegantním a moderním stylu. Čistý a precizní tvar područek a zádových opěr perfektně ladí s měkkou výplní nabízející jedinečný komfort. Philo s elektrickým polohovacím mechanismem také disponuje systémem „soft touch“, navíc je možné elektrické polohování zapojením do zásuvky nebo na baterii.
Kendo

Kendo

Novinku z milánského Salone del Mobile 2017, jsou pohovky Kendo, pro Natuzzi navrhlo Studio Memo, Tapinassia Manzoni, který vyniká kovovým detailem precizně zapracovaným do dřevěného podnoží, a pohovka Melpot v designu by Mauro Lipparini. Melpot je modulární pohovka nabízející nadbytek neočekávaných až dramatických designových možností. Vzhled je ovlivněn architektonickými tvary a jemnou geometrií vyvažující současný design s moderními tradicemi. Nově byl představen také design My Way křesla RE-VIVE – revoluční relaxační křeslo, které se intuitivně podřizuje pohybům lidského těla. Na výběr máte z dalších 8 designů.
RE-VIVE My Way

RE-VIVE My Way

Objednáte-li tento nábytek do 31. května 2017, získáte slevu 15 % na vybrané modely.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor