Natuzzi: ten nejlepší nábytek pro váš domov!

Quadro
Hana Benešová
17. Říjen 2018

Natuzzi, to je italský výrobce kvalitních pohovek, křesel a postelí, který je jedničkou na světovém trhu. Jeho původ jej předurčuje k tomu, že je značka Natuzzi synonymem kvality, stylu a preciznosti. Ve výrobcích Natuzzi nalézá každý den 4.000 lidí ze 123 různých zemí ze všech 5 kontinentů ideální způsob vybavení svého domova. Zapojte se mezi ně a vybavte svůj domov designovou a navýsost pohodlnou sedačkou Natuzzi. Právě nyní k tomu máte jedinečnou příležitost.

Balance

Balance

Od 15. října do 15. listopadu přináší totiž Natuzzi pro své zákazníky ojedinělou kampaň s názvem Leather SALE, díky níž budete mít slevu 15 % na všechny kožené výrobky na objednávku a až 30% na vybrané druhy sedaček skladem.

Quadro

Quadro

Pokud stále váháte, zda kůže je to, co opravdu sháníte, přinášíme vám několik důvodů, proč zvolit právě koženou sedačku. Především je kůže materiálem, který nestárne. Není řízena módními trendy a v každé době je in. Kromě toho je také velmi praktickým materiálem, který není třeba příliš udržovat. Máte-li děti, oceníte její snadnou omyvatelnost. Pokud se jim podaří na kůži něco vylít, jen sedačku setřete a po známkách nehody není ani stopa. V neposlední řadě se kůže hodí do jakéhokoli interiéru, ať už vysoce moderního, nebo interiéru klasického se stopy anglické elegance.

Herman

Herman

30% sleva bude na modely Quadro a Balance. První zmíněná sedací souprava je ideální pro malé prostory. Je estetická a zároveň velmi praktická. Aby vaše relaxace byla dokonalá, má podhlavník, který je nastavitelný do různých pozic. Nastavitelné podhlavníky má také druhá zmíněná pohovka, Balance. Kromě toho poskytuje také komfortní podporu zad a navíc je možné objednat polohování sedáků či funkční úložný systém.

Preludio

Preludio

20% sleva se týká modelu Herman, který navrhli Manzoni a Tapinassi. Tato pohovka s hlubokým a pohodlným sedem je doplněna o verzi chaise-longue a další prvky dovolující maximální komfort. Zadní kovové opěry jsou velmi stylovým prvkem obklopující sedací a zádové opěry, což dodává celé konstrukci na dynamičnosti. Vše je perfektně sladěno a područky, zvýrazněné elegantním prošíváním, jen podtrhují celkový design pohovky. Stejnou slevu budete mít, pokud si vyberete moderní pohovku dýchající ležérní elegancí - Preludio. Tato modulární pohovka vyniká možností volby polohovacích opěrek v rohovém prvku.

Kendo

Kendo

Ten pravý italský design s precizní ruční prací ztělesňuje novinka - pohovka Kendo, kterou také navrhlo návrhářské duo Manzoni & Tapinassi. V této pohovce se snoubí elegance s pohodlím. Dřevěná podnož s mosazným detailem uprostřed nožičky je výrazným estetickým prvkem celé kolekce, která kromě pohovky nabízí i konferenční a příruční stolky.

Neváhejte. Vydejte se do některých z prodejen Natuzzi a přesvědčte se, jak jsou italské pohovky krásné, pohodlné a kvalitní! Kampaň Leather SALE poběží ve všech prodejnách v Praze a v Brně!

 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor