NEWS & ARTICLES

Nebojte se nosit exotické šperky. Je tu přece bláznivé léto!

ARTICLE BY

Léto je plné barev, vášně, bláznivých párty a myšlenek na dovolenou v nějaké cizokrajné zemi s nekonečně dlouhými písečnými plážemi. Rozhodně proto není na škodu přizpůsobit se této příjemné části roku i v oblékání a módních doplňcích. Exotické šperky nabízejí šik způsob, jak se nejen v mžiku cítit jako na prázdninách, ale stát se na chvíli také někým jiným. A co si pro letošní léto připravila značka DIC, výrobce luxusních šperků? Nechte se inspirovat...

Exotikou inspirované šperky si také více než rozumí s letošními letními modními barvami. Podle systému barev amerického institutu PANTONE je aktuálně tou nejvíce trendy barvou svěží zelená, tzv. GREENERY, ale v kurzu je také jemně růžová, žlutá, temperamentně oranžová, tlumená zelená, tropická růžová či osvěžující azurově modrá.

„Ať už zvolíte prsten, náramek, náušnice nebo přívěšek, s jakoukoli kočičí šelmou budete vždycky IN. Tenhle směr se ve špercích drží už nějakou dobu, a tak když už do nějakého hezkého kousku investujete, rozhodně si ho užijete i příští léto, “ vysvětluje Jana Vernerová ze společnosti DIC, která aktuálně nabízí širokou škálu exotických šperků.

Letní módní trendy v podobě šatů nebo topů na ramínka k nošení šperků přímo vybízejí. Ideálně se k nim hodí třeba třpytivý, exoticky vyhlížející náramek v podobě tygří hlavy nebo hada, který se elegantně vine kolem ruky. Opálený dekolt lze velmi rafinovaně zdůraznit jakýmkoli přívěškem.

„Skutečně perfektní práci při doplnění letního outfitu odvede i masivní barevný prsten. Je jedno, jaký zvířecí či rostlinný motiv zvolíte, ale držte se zásady, že tenhle prsten musí být opravdu vidět. Jeden takový kousek pak dokáže dodat exotický šmrnc třeba i obyčejným džínům a bílému tričku nebo jednoduchým šatům,“ dodává Jana Vernerová ze společnosti DIC.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

D.I.C. - DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION
379829301
office@dicholding.com
Široká 15, Praha

Firemní články

Nebojte se nosit exotické šperky. Je tu přece bláznivé léto!

13.7.2017

Léto je plné barev, vášně, bláznivých párty a myšlenek na dovolenou v nějaké cizokrajné zemi s nekonečně dlouhými písečnými plážemi. Rozhodně proto není na škodu přizpůsobit se této příjemné části roku i v oblékání a módních doplňcích.

Největší výstava tanzanitů v České republice

4.11.2016

V Praze bude moci veřejnost od 9. do 14. listopadu 2016 zhlédnout unikátní výstavu tanzanitů a šperků z tohoto vzácného drahokamu. Dominantou celé výstavy bezesporu bude největší opracovaný tanzanit na světě, jehož velikost je 200 karátů.

LUXUSNÍ SNUBNÍ PRSTENY PRO NĚHO I JI

20.5.2016

Překrásné skládané snubní prsteny si můžete vybírat z nabídky společnosti Diamonds International Corporation. Mezi trendy tohoto roku patří skládané prsteny s příběhem a také prsteny s barevnými kameny a z barevného zlata.

Official Press Release

DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION VYTVOŘIL KORUNKU PRO NOVOU MISS UNIVERSE 2015

26.1.2015

Novou Miss již známe, je jí krásná Kolumbijka Paulina Vega. A právě ona byla dekorována nádhernou korunkou původem z České republiky. Tuto korunku na základě spolupráce s Miss Universe Organization vyrobila Diamonds International Corporation.