NOVINKA V POTTEN & PANNEN - STANĚK: POLAR M400 SPOJUJE STYL, VÝKON A POHODLÍ

Michal Hutta
30. Říjen 2014

 

Polar M400 je převratnou novinkou měřící fyzickou aktivitu pomocí GPS 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. Tato tréninková pomůcka je určena všem, kteří vedou aktivní život a tráví hodně času tréninkem venku.

 

Tento skvělý společník zapálených běžců jim pomůže překonat výzvy i limity. Polar M400 kombinuje to nejlepší sledování aktivity s pokročilými sportovními technologiemi, jež využívají Bluetooth Smart.

Typické pro něj je lehký kompaktní design a čistý moderní vzhled, jenž přidává na stylu jakémukoliv oblečení, a to jak v průběhu, tak i mimo trénink.

 

Pořídit si jej můžete v bílé nebo v černé barvě, je určen ženám i mužům.  M400 je zcela odolný vůči vodě, má vysoce kontrastní displej s vysokým rozlišením je ideální pro venkovní použití v jakémkoliv počasí.  M400 nabízí spoustu  možností, jak sledovat svou činnost - počítá kroky, spálené kalorie, upozorní, kdy máte vstávat a přerušit dlouhé období nečinnosti. Monitor aktivity v podobě decentního náramku spolehlivě sleduje i plnění stanoveného denního cíle. V noci pak dokáže sledovat i kvalitu spánku.  

 

Polar M400 vedle sledovacích funkcí nabízí i vzdělávací a poznávací možnosti. Sleduje kupříkladu rychlost, vzdálenost a nadmořskou výšku pomocí vestavěného GPS. Funkce start vás pak přesměruje do výchozího bodu v co nejkratší možné vzdálenosti, což vám umožní vyzkoušet  nové cesty bez obav bloudění.  Díky tomuto přístroji budete mít rovněž přehled o vašich osobních rekordech a upozorní vás, když vytvoříte nový. Běžecký index vám spočítá, jak se váš výkon vyvíjí v průběhu času na základě tepové frekvence a rychlosti. Díky propojení s aplikací Polar Flow pak můžete svá data spravovat z pc nebo i z chytrého telefonu (Android i iOs). Tak můžete sdílet trasy i výkony se svými přáteli ve Flow komunitě. Pomocí této služby jsou plánování a analýza tréninku již snadná a navíc vám umožňuje sledovat i jejich pokrok a získat tak hlubší vhled do svého výkonu.

Cena Polar M400 5490 Kč.

www.pottenpannen.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor