NOVINKY PROSLULÉ ZNAČKY KUSMITEA V PRODEJNÁCH POTTEN & PANNEN-STANĚK

Redakce LUXUS.cz
12. Listopad 2014

Již skoro 150 let nabízí slavná značka KusmiTea čajové směsi v té nejvyšší kvalitě. V současné době si můžete vybírat z více než 70 druhů černého, zeleného a červeného čaje, jež jsou vyrobeny s tradicí vyrobených a výhradně ručně sklizených celých čajových lístků z Číny, Indie a Srí Lanky. 

Official Press Release

Official Press Release

Limitovaná kolekce Tsarevna

V čase předvánočním přichází Kusmi s limitovanou edicí čaje Tsarevna, která navazuje na tradici exkluzivních receptů ruských čajů, tam, kde má KusmiTea kořeny. Od roku 1867 ztělesňuje  umění mistrovských kombinací chutí a vůní z těch nejvybranějších surovin k vytvoření nápojů jedinečných kvalit. S respektem k této tradici a ve znamení nacházejících Vánoc, vznikl kouzelný, překvapivě moderní čaj. Jeho základní ingredienci tvoří kořeněný černý čaj, jenž je pro bohatou chuť doplněn pomeranči, vanilkou a mandlemi. Přírodně je pak oslazen špetkou skořice. Tsarevna je čaj, který v zimních měsících zahřeje a potěší nejen svou chutí, ale i sváteční dekorovanou dózou.

Novinkou v nabídce sortimentu jsou také výběry Wellness Teas a Exclusive Blends ve zcela nových zaoblených dózách, připomínajících eleganci kloboukových krabic. V každé krabičce je ukryto 42 mušelínových sáčků s výběrem toho nejlepšího.

Výběr KusmiTea Exclusive Blends skrývá elegantní čaje ANASTASIA, čili černý čaj s bergamotem, citronem a pomerančovými květy, PRINCE VLADIMIR, Earl Grey s citrusy a kořením, ST. PETERSBURG, směs čaje s bergamotem, červeným ovocem, vanilkou a karamelem, IMEPERIAL LABEL, zelený čaj s pomerančem, rakytníkem, kořením a lékořicí, RUSSIAN MORNING N°24, silnou směs černých čajů z Číny, Cejlonu a Indie, a pak SPEARMINT GREEN TEA, zelený čínský čaj s osvěžující marockou mátou nanah.

 

Výběr Wellness Teas nabízí čaje pro zdraví, detoxikaci i pohodu – BB DETOX, směs zeleného čaje, maté a grapefruitu, DETOX, směs maté a zeleného čaje s citronovou trávou, BE COOL, směs bylin, máty peprné a kořenů lékořice, SWEET LOVE, což je černý čaj s lékořicí, kořením, semeny guarany a růžovým pepřem, BOOST, směs maté, zeleného čaje a koření a EUPHORIA, jenž je směsí praženého maté s vůní čokolády a pomeranče. 

www.vasekuchyne.cz

Official Press Release

Official Press Release

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor